Program for Roslagsmästerskapen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
232 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
52.38 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
131 |
|
Julius Gustavsson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
54.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
90 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
93 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
165 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
56.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
57.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
106 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
206 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:00.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
Johannes Barkarö |
2004 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
98 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
99 |
|
Anton Kamakin |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
185 |
|
Axel Wikner |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
138 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
163 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
140 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
217 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
19 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
147 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
162 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
193 |
|
Carl Brennwald |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
159 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
216 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
150 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
155 |
|
Lakira Sasnima Wanasinghe |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
195 |
|
Rasmus Hedman Björnsson |
2001 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
139 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
146 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
156 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
24 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
169 |
|
Erik Sundby |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
160 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
157 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
190 |
|
Lorentz Marklund |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
18 |
|
Erik Gröhn Singstedt |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
154 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
202 |
|
Max Sjöberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
197 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
219 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
177 |
|
Filip Romatowski |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
227 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
204 |
|
Dovydas Jusys |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
54 |
|
Lukas Svensson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.57 |
|
K1 |
|
|
|
|
|
54 |
224 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
176 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
172 |
|
Ludwig Dehnisch Berg |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
51 |
|
Melvin Flink |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:47.94 |
|
S7 |
|
|
|
|
|
58 |
173 |
|
Viktor Ebenstrand |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
53 |
|
Bilal Mohamed Sirad |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
K1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 17:48:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|