Program för Roslagsmästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Havanna Borg |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Kristina Tylets |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Moa Sparf |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Klara Sjöström |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Tyra Söderman |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
45.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
174 |
|
Nellie Eiving |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
179 |
|
Elida Nordin |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
85 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
35 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
10 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
78 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
72 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
226 |
|
Lova Adelina Marie Augustsson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
79 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
11 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
31 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 17:48:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|