Program for Roslagsmästerskapen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200 |
|
Havanna Borg |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Kristina Tylets |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
174 |
|
Nellie Eiving |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Moa Sparf |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
76 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
|
Elida Nordin |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
72 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
78 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Tyra Söderman |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
178 |
|
Klara Sjöström |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
28 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
87 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
226 |
|
Lova Adelina Marie Augustsson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
36 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
11 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
47.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
10 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
35 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
31 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 17:48:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|