Startliste for Roslagsmästerskapen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Meya Jansson |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
196 |
|
Alva Sparf |
2013 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
57 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:58.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Ellen Hoffegger |
2012 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
2:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
214 |
|
Julia Marten |
2012 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
2:06.17 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
41 |
|
Isabelle Ahlberg |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
229 |
|
Caley Atkinson |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
209 |
|
Ebba-Li Sparre |
2013 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
167 |
|
Oskar Eriksson |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
63 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
170 |
|
Wilma Sundby |
2012 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
34 |
|
Leona Rauhanen |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
58 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
181 |
|
Clara Richardson |
2012 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
44 |
|
Marielle Gerdtmark |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 17:48:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|