Ohjelma Roslagsmästerskapen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
59.80 |
L |
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
90 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
185 |
|
Axel Wikner |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
106 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
97 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Anton Kamakin |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
206 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
171 |
|
Isak Widstrand |
2004 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
162 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
147 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
156 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
150 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
159 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
155 |
|
Lakira Sasnima Wanasinghe |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
163 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
190 |
|
Lorentz Marklund |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
160 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
197 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
216 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
139 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
146 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
217 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
154 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
227 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
157 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 17:48:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|