Program for Arena Vilunda Knatte 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25m Bröstsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Frank Aaltonen |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Hugo Stolzenberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Ludwig Larsson |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Jakob Frödin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
283 |
|
Noah Oksa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
130 |
|
Gustaf Wessén |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
221 |
|
Leo Ren |
2014 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
265 |
|
Dante Gavric |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
220 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
270 |
|
Lukas Stålberg |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
399 |
|
Milo Cederholm |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Sebastian Nilsson |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
284 |
|
Stefan Baros |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
275 |
|
Valdemar Svedin |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
123 |
|
Axel Östman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
216 |
|
Haoyan Yu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
215 |
|
lion Lilliesköld |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|