2023-02-05   11:24:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP RU

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
1 50m rintauinti naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 6 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo FIN 33.65
2 28 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo FIN 33.67
3 274 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 34.03 L LATE
4 1 Emilia Eloranta 1997 Cetus Espoo FIN 34.93 L
5 19 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 35.12 L
6 85 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 35.17
7 55 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 35.53
8 39 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo FIN 35.92
9 16 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo FIN 36.86
10 123 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN 37.25
11 57 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 37.65
12 80 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 37.71
13 98 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 37.92
14 9 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 37.97
15 11 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo FIN 38.42
16 49 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo FIN 38.42
17 93 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 38.49
18 75 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 40.43
19 69 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN 41.80
20 139 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo FIN 41.94
21 32 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo FIN 41.98
22 92 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 42.54
23 45 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 42.65
24 35 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo FIN 42.87
25 89 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo FIN 43.61
26 138 Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo FIN 43.61
27 128 Ella Åström 2010 Cetus Espoo FIN 43.77
28 90 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN 43.83
29 99 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 43.99 L
30 153 Siiri Into 2010 Cetus Espoo FIN 44.24
31 111 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo FIN 44.41
32 108 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo FIN 44.79
33 112 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 44.91
34 209 Fiona Gardberg 2009 Cetus Espoo FIN 45.56
35 143 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo FIN 46.30
36 137 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo FIN 46.48
37 106 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 47.43
38 164 Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo FIN 48.24
39 116 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 48.28
40 88 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo FIN 48.52
41 104 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo FIN 51.66 L
42 101 Sarnai Chuluunbaatar 2008 Cetus Espoo FIN 53.36 L
43 141 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo FIN 59.90 L
44 217 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo FIN 1:06.37
45 254 Iina Helin 2015 Cetus Espoo FIN
46 243 Elsa Välikylä 2014 Cetus Espoo FIN
47 201 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo FIN
48 136 Nora Karu 2010 Cetus Espoo FIN
49 249 Olivia Ahlgren 2014 Cetus Espoo FIN
50 227 Veera Waltari 2010 Cetus Espoo FIN
51 194 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo FIN
52 68 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN
53 262 Keitlin Maranik 2012 Cetus Espoo FIN
54 242 Cecilia Viinikainen 2014 Cetus Espoo FIN
55 246 Eevi-Sofia Laisi 2014 Cetus Espoo FIN
56 213 Elli Katri Eveliina Hiltunen 2010 Cetus Espoo FIN
57 241 Sara Emra 2012 Cetus Espoo FIN
58 228 Isabel Gadding 2013 Cetus Espoo FIN
59 245 Felicia Rosenqvist 2013 Cetus Espoo FIN
60 251 Elsa Issa 2012 Cetus Espoo FIN
61 258 Sarah Hussein 2010 Cetus Espoo FIN
62 240 Minea Penttilä 2014 Cetus Espoo FIN
63 182 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo FIN
64 257 Helmi Rousi 2012 Cetus Espoo FIN
65 248 Joanna Kangas 2010 Cetus Espoo FIN
66 215 Inna Korhonen 2010 Cetus Espoo FIN
67 105 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo FIN
68 261 Sofie Estlander 2010 Cetus Espoo FIN
69 221 Olivia Laulumaa 2013 Cetus Espoo FIN
70 199 Edith Suominen 2011 Cetus Espoo FIN
71 163 Arina Shahgordi 2011 Cetus Espoo FIN
72 275 Iiris Asmala 2012 Cetus Espoo FIN LATE
73 202 Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo FIN
74 236 Elea Jylhänkangas 2012 Cetus Espoo FIN
75 225 Aino Sandström 2013 Cetus Espoo FIN
76 77 Lumia Nevanlinna 2009 Cetus Espoo FIN
77 66 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN
78 229 Emma Mattsson 2013 Cetus Espoo FIN
79 255 Elina Koistinen 2012 Cetus Espoo FIN
80 235 Fiona Jylhänkangas 2012 Cetus Espoo FIN
81 259 Ilona Koroknay-Pál 2007 Cetus Espoo FIN
82 250 Vera Monte 2013 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:02 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
2 50m rintauinti miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 272 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 31.62 L LATE
2 7 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo FIN 33.07 L
3 273 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 33.12 LATE
4 33 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo FIN 33.74
5 14 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo FIN 34.15
6 72 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 34.26 LATE
7 161 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 34.54
8 31 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 35.83
9 20 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo FIN 37.35
10 130 firat burak böke 2008 Cetus Espoo FIN 38.19
11 27 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN 39.33
12 113 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 40.57 L
13 117 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo FIN 40.58
14 76 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo FIN 41.64
15 24 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 42.30
16 30 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo FIN 42.39
17 86 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo FIN 43.50
18 71 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 44.87 L
19 107 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo FIN 45.68
20 23 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo FIN 46.87
21 131 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo FIN 49.02
22 18 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo FIN 49.80
23 78 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo FIN 49.89
24 190 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo FIN 50.30
25 185 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo FIN 50.83
26 208 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo FIN 51.47
27 156 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo FIN 56.44
28 263 Ivan Tyurin 2012 Cetus Espoo FIN
29 223 Aleksi Vankka 2014 Cetus Espoo FIN
30 238 Niko Halinen 2012 Cetus Espoo FIN
31 51 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo FIN
32 231 Samuel Koskenniemi 2013 Cetus Espoo FIN
33 220 Oliver Suomela 2013 Cetus Espoo FIN
34 276 Viljami Laine 2014 Cetus Espoo FIN LATE
35 179 Daniel Jormanainen 2013 Cetus Espoo FIN
36 234 Julius Hulkkonen 2012 Cetus Espoo FIN
37 189 Leo Kajamaa 2013 Cetus Espoo FIN
38 212 Semuel Perov 2012 Cetus Espoo FIN
39 64 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo FIN
40 218 Ewen Cameron 2013 Cetus Espoo FIN
41 196 Sasu Auromaa 2012 Cetus Espoo FIN
42 253 Akseli Parkkinen 2013 Cetus Espoo FIN
43 244 Emil Lähdemäki 2012 Cetus Espoo FIN
44 233 Leo Pauk 2013 Cetus Espoo FIN
45 222 Akseli Turunen 2013 Cetus Espoo FIN
46 200 Ilmari Mäntylä 2011 Cetus Espoo FIN
47 230 Karri Karppinen 2012 Cetus Espoo FIN
48 256 Sampo Rydman 2011 Cetus Espoo FIN
49 247 Richard Kask 2011 Cetus Espoo FIN
50 260 Otto Liao 2013 Cetus Espoo FIN
51 239 Alpo Halme 2013 Cetus Espoo FIN
52 172 Alvar Salminen 2013 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:03 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
3 50m rintauinti masters
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 271 Ari Auvinen 1967 Cetus Espoo FIN 35.95 LATE
2 269 Kaarina Markkula 1952 Cetus Espoo FIN 53.01 LATE
2023-01-29 17:35:03 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
4 200m sekauinti miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 264 Roope Paatos 2002 Cetus Espoo FIN 2:03.38
2 266 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo FIN 2:06.42
3 265 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo FIN 2:06.87
4 267 Aku Kaila 2003 Cetus Espoo FIN 2:10.52
2023-01-29 17:35:04 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
5 100m rintauinti naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 12 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 1:13.02
2 22 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 1:16.18
3 97 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.56
4 120 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN 1:21.95
5 56 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo FIN 1:23.14 L
6 84 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 1:24.76
7 114 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:25.57
8 37 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 1:25.60
9 54 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.89 L
10 135 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:28.71
11 81 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 1:29.49
12 122 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:29.89
13 25 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo FIN 1:30.02
14 70 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 1:30.68
15 95 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 1:32.14
16 129 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:34.87
17 203 Lumia Pitkänen 2010 Cetus Espoo FIN 1:36.31
18 96 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.18
19 169 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo FIN 1:39.42
20 167 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo FIN 1:43.68
21 188 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN 1:44.11
22 147 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo FIN 1:47.55
23 175 Ada Murto 2010 Cetus Espoo FIN 1:47.91
24 214 Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo FIN 1:48.32
25 180 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN 1:48.68
26 158 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo FIN 1:59.29
27 195 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo FIN 2:02.87
28 174 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo FIN 2:03.59
29 197 Lilli Rugemalira 2014 Cetus Espoo FIN 2:07.58
30 176 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo FIN
31 193 Sofia Severin 2011 Cetus Espoo FIN
32 237 Emma Halttunen 2010 Cetus Espoo FIN
33 170 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo FIN
34 178 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo FIN
35 8 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo FIN
36 204 Ronja Brännbacka 2012 Cetus Espoo FIN
37 252 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo FIN
38 29 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN
39 154 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo FIN
40 17 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo FIN
41 207 Elsi Martikainen 2013 Cetus Espoo FIN
42 198 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo FIN
43 224 Ella Kuosmanen 2012 Cetus Espoo FIN
44 206 Charlotte Richard 2013 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:02 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
6 100m rintauinti miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 52 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo FIN 1:08.26
2 44 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo FIN 1:12.84
3 21 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 1:22.79
4 47 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 1:24.05
5 140 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo FIN 1:27.10
6 142 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN 1:27.18
7 165 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo FIN 1:27.19 L
8 100 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:27.20
9 67 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 1:27.57
10 94 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo FIN 1:28.12
11 83 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 1:28.29
12 103 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo FIN 1:29.00
13 119 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:29.27
14 159 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN 1:32.48
15 126 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:34.84
16 110 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 1:36.36
17 149 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN 1:37.94
18 132 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo FIN 1:38.13
19 115 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:38.31
20 187 Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo FIN 1:38.80
21 118 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 1:39.20 L
22 48 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:40.39
23 148 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo FIN 1:40.61
24 133 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:42.12
25 79 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:42.87
26 205 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo FIN 1:43.63
27 146 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo FIN 1:44.33
28 109 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 1:44.87
29 186 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo FIN 1:56.95
30 210 Valdemar Gates 2010 Cetus Espoo FIN 2:02.85
31 181 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo FIN 2:05.62
32 155 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo FIN 2:24.58 L
33 232 Hexi Zhang 2012 Cetus Espoo FIN
34 216 Mark Rubanov 2012 Cetus Espoo FIN
35 15 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo FIN
36 219 Lucas Chun 2011 Cetus Espoo FIN
37 3 Eetu Alitalo 1999 Cetus Espoo FIN
38 177 Touko Sammaltupa 2011 Cetus Espoo FIN
39 166 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo FIN
40 2 Anton Nuottajärvi 2000 Cetus Espoo FIN
41 191 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo FIN
42 173 Emil Helin 2013 Cetus Espoo FIN
43 162 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo FIN
44 183 Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:02 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
7 100m rintauinti masters
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 268 Sanna Hokkanen 1977 Cetus Espoo FIN 1:31.06 L
2023-01-29 17:35:03 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
8 200m rintauinti naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 53 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 2:43.15
2 60 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:44.75
3 50 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 2:48.89
4 5 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo FIN 2:49.03 L
5 10 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo FIN 2:55.28
6 74 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 3:00.50
7 61 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 3:04.30
8 87 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 3:04.96
9 46 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 3:05.15
10 41 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 3:07.11
11 65 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 3:10.08
12 127 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo FIN 3:10.68
13 124 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo FIN 3:13.80
14 62 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 3:19.67
15 121 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 3:21.49 L
16 73 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN 3:22.38
17 184 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN 3:26.33
18 171 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo FIN 3:40.56
19 144 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo FIN 3:48.64 L
20 125 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo FIN 3:54.18
21 150 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo FIN 4:06.38
22 151 Venla Laine 2011 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:01 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
9 200m rintauinti miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 4 Petr Pankratov 2002 Cetus Espoo FIN 2:15.30
2 270 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo FIN 2:19.79 L
3 42 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo FIN 2:33.11
4 34 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 2:35.63
5 40 Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo FIN 2:40.79
6 26 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 2:42.30
7 160 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo FIN 2:51.01
8 91 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo FIN 2:51.87
9 38 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:52.58
10 63 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 2:52.70 L
11 102 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 2:57.74
12 82 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN
13 36 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN
2023-01-29 17:35:02 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
2023-01-29 17:35:03 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner