Ohjelma Arena Carnival
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
28.01.2023 - 28.01.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
3 |
|
Kaisa Ikäheimonen |
2013 |
SUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Mona Zilliacus |
2014 |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
5 |
|
Rauha Riikonen |
2011 |
ORCA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
1 |
|
Isabel Palm |
2012 |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
419 |
2 |
|
Helmi Virtanen |
2012 |
NU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
3 |
|
Charlotte Richard |
2013 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
4 |
|
Matilda Karvonen |
2013 |
NU |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Erin Korpilammi |
2013 |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
6 |
|
Leila Lintula |
2011 |
ORCA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
7 |
|
Meri Pöyhönen |
2011 |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1 |
|
Mariia Butenko |
2013 |
Cetus |
54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Emmi Palmola |
2012 |
BS-PU |
53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
3 |
|
Mia Helmi Rynty |
2013 |
USH |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
4 |
|
Sofia Ilina |
2014 |
Cetus |
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus |
52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
7 |
|
Ella Tuohino |
2013 |
Vanders |
53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
BS-PU |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Inkeri Kujala |
2011 |
BS-PU |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
2 |
|
Isabella Heikkilä |
2011 |
Vanders |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
BS-PU |
46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
4 |
|
Peppi Tuomainen |
2011 |
Vanders |
44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
5 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus |
46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
6 |
|
Minea Toivonen |
2013 |
Vanders |
46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
392 |
7 |
|
Aamu Lindström |
2012 |
AQUILA |
48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
422 |
8 |
|
Siina Savolainen |
2012 |
NU |
51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
1 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus |
42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
2 |
|
Linda Scheuer |
2011 |
Vanders |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
3 |
|
Isla Ovaskainen |
2011 |
ORCA |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
SiWa |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
5 |
|
Emma Kaiser |
2011 |
ORCA |
37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
6 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
7 |
|
Milja Parkkamäki |
2013 |
SiWa |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
8 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus |
43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2023 08:43:41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|