Ohjelma Arena Carnival
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
28.01.2023 - 28.01.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Perhosuinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
52 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Artem Shorokhov |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
219 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
405 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
406 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
377 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
67 |
|
Nilla Hagelin |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Axel Mara |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
108 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
410 |
|
Hugo Virtanen |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
378 |
|
Matvei Mindukshov |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
66 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
337 |
|
Sebastian paukkunen |
2010 |
Vanders |
FIN |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
310 |
|
Eero Lähteenmäki |
2010 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
188 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
421 |
|
Antti Laurila |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
120 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
190 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
74 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Kevin Soiramo |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
126 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
77 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
389 |
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2023 13:15:56 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|