Ohjelma Vantaa Junior Meet 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tikkurilan uimahalli |
Järjestäjä: |
Simmis Wanda |
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
04.03.2023 - 05.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
|
|
EL-VIS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo13 |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
144 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Uuri Aaron Ilmari Ranz |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
RALF RÄNDLA |
2008 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Yaroslav Uzlyakov |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
322 |
|
Topias Partinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
RALF RANNAMÄE |
2008 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
443 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
309 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
131 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Patrik Ventus |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
442 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Lauri Valtanen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
340 |
|
Vilho Eerik Pellikka |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Aleksanteri Hakala |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
17 |
|
MORTEN HEIN |
2009 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
195 |
|
Matias Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
159 |
|
Ilja Belov |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
310 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
198 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
337 |
|
Otso Partanen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
30 |
|
AARON RÄNDLA |
2006 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
255 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
19 |
|
HUGO SEBASTIAN KÄÄR |
2008 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
1:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
338 |
|
Aukusti Partinen |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
184 |
|
Nilla Hagelin |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
296 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
181 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
149 |
|
Albin Antas |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
293 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.28 |
|
|
|
36 |
445 |
|
Laban Kiuru |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
1:35.33 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
37 |
360 |
|
Eemil Saari |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:35.82 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
38 |
142 |
|
Eskil Ehnholm |
|
|
Simmis Grani |
|
1:36.32 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
39 |
76 |
|
Jere Wasenius |
|
|
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
1:36.61 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
40 |
273 |
|
Joonas Walldén |
|
|
Cetus Espoo |
|
1:37.39 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
41 |
361 |
|
Miika Kapulainen |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:37.44 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
42 |
15 |
|
MARK REBANE |
|
|
Ujumisklubi Briis |
|
1:37.50 |
|
|
|
2010 |
EST |
|
43 |
96 |
|
Väinö Rosendahl |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
1:37.99 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
44 |
394 |
|
Kevin van Rooij |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
1:38.34 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
45 |
277 |
|
Daniel Kuismin |
|
|
Cetus Espoo |
|
1:38.53 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
46 |
193 |
|
Rasmus Auranen |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:39.20 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
47 |
450 |
|
Antti Laurila |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
1:40.27 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
48 |
122 |
|
Jami Torvikoski |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
1:41.13 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
49 |
444 |
|
Hugo Virtanen |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
1:41.60 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
50 |
172 |
|
Konstantin Terekhov |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:43.74 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
51 |
194 |
|
Olli Alanaatu |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:43.93 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
52 |
384 |
|
Matias Nieminen |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
1:45.21 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
53 |
363 |
|
Valtteri Simola |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:46.38 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
54 |
177 |
|
Oliver Niemi |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:46.52 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
55 |
256 |
|
Vertti Linnermo |
|
|
Tuusulan Uimaseura ry |
|
1:47.01 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
56 |
409 |
|
Julius Sydänmaa |
|
|
ORCA Helsinki |
|
1:49.19 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
57 |
348 |
|
Filip Kristian Raita |
|
|
Joensuun Uimaseura ry |
|
1:49.26 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
58 |
350 |
|
Iaroslav Bondarenko |
|
|
Joensuun Uimaseura ry |
|
1:49.58 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
59 |
208 |
|
Kota Moriwaki |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:49.68 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
60 |
390 |
|
Andrei Pavilainen |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
1:50.65 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
61 |
196 |
|
Aapo Tikkanen |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:51.36 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
62 |
107 |
|
Eetu Helminen |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
1:51.74 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
63 |
202 |
|
Titus Mattila |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:52.28 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
64 |
343 |
|
Severi Tiippana |
|
|
Joensuun Uimaseura ry |
|
1:55.21 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
65 |
234 |
|
Vili Aalto |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:55.32 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
66 |
354 |
|
Konsta Heikkinen |
|
|
Joensuun Uimaseura ry |
|
1:55.83 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
67 |
407 |
|
Peetu Katavisto |
|
|
ORCA Helsinki |
|
1:57.76 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
68 |
341 |
|
Aleksi Jormanainen |
|
|
Joensuun Uimaseura ry |
|
1:58.57 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
69 |
191 |
|
Oskar Usmi |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
1:58.82 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
70 |
124 |
|
Aleksi Aakala |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
1:59.72 |
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
71 |
218 |
|
Kasper Ärling |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
121 |
|
Emil Kontio |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
353 |
|
William Sirainen |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
2:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
393 |
|
Samuel Weichert |
2013 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
16 |
|
LUCA KOTKIN |
2010 |
Ujumisklubi Briis |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
405 |
|
Eino Loponen |
2012 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
209 |
|
Aaron Helander |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
355 |
|
Veeti Hakulinen |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
211 |
|
Morris Eklund |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
85 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
318 |
|
Perttu Silvonen |
2010 |
Heinolan Isku |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
435 |
|
Antoni Ushakov |
2012 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03.03.2023 16:31:14 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|