Program for US-Open 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Fyrishov |
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Iris Thorngren |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Alva Marhold |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Tova Franzén |
2001 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Ella Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
86 |
|
Ida Svensson |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
10 |
|
Tyra Jacobsén |
2009 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50 |
|
Olivia Melin |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
39 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Ester Wallström |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
103 |
|
Ida Schönberg |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Elise Hall |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
77 |
|
Märta Hamberg |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Alva Malinen |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Tuva Landvall Skanelid |
2008 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
104 |
|
Johanna Hellman |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
49 |
|
Elsa Garrett |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
105 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
Signe Bergqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:37.53 |
|
S6 |
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Novaliie Barthelsson |
2010 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
78 |
|
Vera Vidholm |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Sophie von Kantzow |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
47 |
|
Natalia Komorowska |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
115 |
|
Elin Påve |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
21 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
SWE |
1:52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Leva Atterstrand |
2009 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
116 |
|
Greta Åborg |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-08 10:08:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|