Program för ICA Supermarket Cup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Osby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Esbjörn Leppänen |
2010 |
SK STIMMET |
52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Oliver Kemsley |
2011 |
LJUNGBY SS |
51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Isak Videvong |
2010 |
LÖNSBODA |
52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Samuel Alden Gowidjaja Halim |
2009 |
ÄLMHULT |
54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Isak Bergendorff |
2010 |
SK STIMMET |
51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Wilgott Levin |
2011 |
S 71 |
49.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Axel Balte |
2009 |
OSBY SS |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Charlie Hallberg |
2010 |
OSBY SS |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Moritz Engström |
2010 |
ÄLMHULT |
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Adrian Claëson |
2010 |
OSBY SS |
42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Didrik Brönjemark |
2007 |
OSBY SS |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
OSBY SS |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Andreas Nordh |
1991 |
OSBY SS |
36.48 |
|
SB14 - 0 |
|
65 |
5 |
Albin Hedvall |
2007 |
OSBY SS |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 16:55:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
|
|
|
|