Startliste for UGP1 2023, Falköping
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Odenbadet |
Arrangör: |
VSSF & Falköpings SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
86 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
4:54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Max Lind |
2007 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
4:58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Joel Stenström |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
4:59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Isak Henly |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
5:00.54 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Sigge Fredriksson |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
5:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
2008 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
5:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Samuel Kapitanov |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
5:26.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Jonas Bjerklund |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Hugo Bergelin |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Philip Hansson |
2007 |
Simklubben 1970 |
SWE |
5:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
10 |
|
Arian Tahmasebi |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
5:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Elis Brandberg |
2010 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Filip Andersson |
2010 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
5:54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
79 |
|
Bosse Lövbrand |
2008 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
5:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
19 |
|
Elliott Kantola |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
6:12.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Benedikt Danielsson |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
6:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
33 |
|
Vilgot Larsson |
2008 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
6:49.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
90 |
|
Anton Mattsson |
2009 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
7:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
39 |
|
Olle Jacobsson |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
118 |
|
Benjamin Jonsson |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Max Schimmel |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
21 |
|
Erdi Gosalci |
2010 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Alexander Neuman |
2009 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Jon Ingvar Eythorsson |
2010 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
26 |
|
Elias Linder |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-27 19:36:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|