Startliste for SuSvim Open Jan 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Sunnudagur
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kappingarskrá |
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
jan 14, 2023 til jan 15, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Bringu Kvinnur
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FAR |
34.45 |
|
Ásbjørg Hjelm |
1999 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Vagur (FRO) |
27.05.2017 |
|
|
FAR.JR |
34.61 |
|
Ásbjørg Hjelm |
1999 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Laugardalslaug (ISL) |
17.01.2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
3 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Ægir |
54.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Naomi Friang |
2010 |
FS |
58.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Kira Fernandez |
2010 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Bringu Kvinnur |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
SuSvim |
51.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Eva Debess |
2010 |
SuSvim |
48.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Bára Hansen |
2009 |
SuSvim |
47.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
SuSvim |
48.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Rakul J Højbro |
2011 |
FS |
50.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Amalia Elita Bech Hjelm |
2012 |
SuSvim |
53.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Bringu Kvinnur |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Jórun Winther |
2011 |
SuSvim |
45.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Emma Debes |
2010 |
SuSvim |
42.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Dortea Dam |
2007 |
HS |
40.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Ninna Johanna N. Kass |
2007 |
HS |
41.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
FS |
44.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Silja Bech |
2008 |
SuSvim |
45.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Bringu Kvinnur |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Elin Christiansen |
2004 |
SuSvim |
39.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
FS |
39.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Talita Johannesen |
2010 |
SuSvim |
38.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Ægir |
39.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
HS |
39.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
SuSvim |
40.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Bringu Kvinnur |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Sissal Rógvadóttir |
2010 |
SuSvim |
37.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
FS |
37.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Ægir |
33.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
FS |
36.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Ægir |
37.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
6 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Ægir |
38.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-01-2023 18:11.37 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|