Ohjelma Ystad Grand Prix 2, Swedish Grand Prix
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag B-flight
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
YSTAD GRAND PRIX 2 / SWEDISH GRAND PRIX
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
YSTADS SIMSÄLLSKAP |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 okt 2023 till den 29 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Isak Vikström |
1999 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
8:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Jansson |
2002 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
8:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Barkehed |
2003 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
8:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julius Aleksander Stähr Aarnes |
2006 |
Asker Swömmeklubb |
NOR |
8:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Morris Martin |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
8:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
8:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
8:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hilding Hallberg |
2005 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
8:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eddie Peng |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
8:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viggo Holst |
2006 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
8:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
8:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
8:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
8:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
8:36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
8:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
8:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Max Grubesic |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
8:40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
8:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
8:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Victor Sandrup |
2007 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
8:46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Erik Pellfolk |
2005 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
8:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Gabriel Hachem |
2005 |
Simklubben Ran |
SWE |
8:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
8:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Oscar Andersson |
2006 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
8:58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Oliver Andersson |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
8:58.39 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
9:08.57 |
|
RES |
|
|
|
|
|
27 |
|
Melvin Falk |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
9:13.62 |
|
RES |
|
|
|
|
|
28 |
|
Max Holmberg |
2005 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
9:20.52 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-27 11:41:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Skånes Simförbund |
|
|
|
|