Ohjelma Ystad Grand Prix 2, Swedish Grand Prix
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag A-flight
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
YSTAD GRAND PRIX 2 / SWEDISH GRAND PRIX
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
YSTADS SIMSÄLLSKAP |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 okt 2023 till den 29 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar
|
C Final (Heat 1/9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AR |
58.64 |
|
Christopher Rothbauer |
|
(AUT) |
Ystad |
2022-09-26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noel Ardenvik |
2008 |
Helsingborgs Simsällskap |
1:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Hörgren |
2007 |
Kungsbacka Simsällskap |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Nyholm |
2007 |
Simklubben Poseidon |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Väsby Simsällskap |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linus Hedström |
2007 |
Simklubben Laxen |
1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hans Feng |
2008 |
Simklubben S02 |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Albin Björnström |
2007 |
SK Triton |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Benjamin Huasson |
2007 |
Ringsjö Simklubb |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar |
Försök 2 (9) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Forsgren |
1996 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lukas Ring Malmström |
2003 |
Jönköpings Simsällskap |
1:03.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alvin Välkki |
2004 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
1:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karl Frylmark |
1999 |
Väsby Simsällskap |
1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jacob Olsson |
2006 |
Kristianstads SLS |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Levente Nagy |
2005 |
Simklubben Poseidon |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Theo Djuphammar |
2005 |
Simklubben Neptun |
1:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malte Svensson |
2005 |
Helsingborgs Simsällskap |
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar |
Försök 3 (9) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jasper Schimmel |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix Nilsson |
1990 |
Simklubben Laxen |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
John Britton |
1995 |
Ealing SC |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
August Mathisen |
2001 |
Helsingborgs Simsällskap |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Swanson |
2006 |
Gävle Simsällskap |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lucas Lindblom |
2000 |
Landskrona Simsällskap |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
1:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Max Feng |
2001 |
Simklubben Poseidon |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar |
Försök 4 (9) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Gustafson |
2002 |
Föreningen Uddevalla Sim |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Svensson |
2001 |
Kungsbacka Simsällskap |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hjalmar Mueller |
2004 |
Simklubben Neptun |
1:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Hassling |
2000 |
Landskrona Simsällskap |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Axel Gladher |
2006 |
Karlskrona Simsällskap |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Englund |
2001 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anthon Huasson |
2004 |
Ringsjö Simklubb |
1:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-28 19:42:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|