Ohjelma Duvedoppet 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Katrineholms SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisim Damer, 13år o äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Alva Abrahamsson |
2004 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Sammi Thai |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Maya-Li Orrego |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:03.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
My Larsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
12 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
Emmie Jakobsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
69 |
|
Leah Norén |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Livia Wåhlin |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Elisabeth Xu |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Joline Englund |
2008 |
Trosabygdens Simsällskap |
SWE |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
39 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Maja Göthe |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Irma Allvee |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Nora Grönberg |
2007 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Lea Sidén |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Esmeralda Carlberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Tuva Lundkvist |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Freja Svanerö |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
86 |
|
Molly Valund |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
72 |
|
Filippa Baca |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
46 |
|
Sanna Marjeta |
2001 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:33.08 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
28 |
129 |
|
Sofia Lannhard |
2010 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
96 |
|
Ksenia Gehander |
2009 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
1:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
68 |
|
Maja Blomqvist |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
17 |
|
Céline Kroneskog |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
131 |
|
Marina Otter |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
133 |
|
Inez Lannhard |
2009 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
125 |
|
Tindra Granfeldt |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-15 08:59:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|