Program for Zimsko odprto zdruseno prvenstvo Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. dan Predtekmovanj
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
dec. 16, 2023 to dec. 18, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Prsno Ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:05.69 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/6/2019 |
|
|
Mladinke |
1:07.03 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kopenhagen/Copenhagen ( |
12/15/2017 |
|
|
Kadetinje |
1:07.77 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/7/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
30 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
231 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
406 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
283 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
390 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
268 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
288 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
227 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
272 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
156 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
248 |
|
Maja Golob |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
332 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
78 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
266 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
210 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-15 07:39:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|