Program for Zimsko odprto zdruseno prvenstvo Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
dec. 16, 2023 to dec. 18, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1500m Prosto Moški |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
14:45.10 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
Mladinci |
14:58.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Göteborg (SWE) |
12/19/1982 |
|
|
Kadeti |
15:33.10 |
|
Jan Karel Petrič |
1991 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/2/2007 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
92 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
15:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
293 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
15:55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
290 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
16:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
215 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SRB |
16:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
239 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
16:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
16:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
16:45.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
17:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
391 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
17:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
251 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
17:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
17:29.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
12 |
150 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
17:41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
279 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
17:46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
60 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
17:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
246 |
|
Oskar Jože Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
17:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
376 |
|
Jakob Medved |
2002 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
18:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
18:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
18:13.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
121 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
18:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
286 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
18:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
292 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
18:45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
103 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
18:53.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
122 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
18:54.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
207 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
19:04.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
113 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
19:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
115 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
19:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
280 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
19:42.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-15 07:39:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|