Program for Sigma Cup 2022 - Blovstrød
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag - yngste svømmere
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2022 to 4. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Agnes Kristiansen |
2013 |
ALLERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Mie Højfeldt |
2014 |
BIRKERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
4 |
|
Kirsten Holst |
2013 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Alberthe Jepsen |
2014 |
ALLERØD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Le Iben Leicht |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Lillie Elton Koch |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Isabella Plant |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
5 |
|
Aminah Massood |
2012 |
GLADSAXE |
1:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
6 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
HELSINGØR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
1 |
|
Clara Duelund Højstrup |
2012 |
HOVEDSTAD |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Karlie Stær Nielsen |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Ellinor Zeller |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Luce Astrid Gade |
2012 |
HOVEDSTAD |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Gaia Holm |
2013 |
HOVEDSTAD |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
ALLERØD |
1:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
1 |
|
Smilla Sommerlund |
2013 |
HOVEDSTAD |
58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
|
Asta Holm |
2012 |
GLADSAXE |
56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
HOVEDSTAD |
53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
ALLERØD |
55.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
5 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
GLADSAXE |
57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
6 |
|
Victoria Blem-Brynov |
2013 |
GLADSAXE |
1:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
1 |
|
Rose Ingrid Christoffersen |
2012 |
HOVEDSTAD |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
|
Frida Beck |
2013 |
HOVEDSTAD |
49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
BIRKERØD |
42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
4 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
GLADSAXE |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Malia Hoffer |
2012 |
HOVEDSTAD |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
HOVEDSTAD |
51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
ALLERØD |
40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
ALLERØD |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
BIRKERØD |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6-SLANGE |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
BIRKERØD |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
6 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
HELSINGØR |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-12-2022 08:42.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|