Program for Sigma Cup 2022 - Birkerød
Below are all entry- and startlists shown by session.
Søndag - store svømmere
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. dec 2022 to 4. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
54 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
108 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:20.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:21.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:22.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:25.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
96 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
144 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
56 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:33.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:34.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
36 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:36.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
131 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
38 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
19 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:07.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
138 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:13.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
91 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:16.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:20.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
97 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2022 15:14.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|