Ohjelma GSC Medley Stævne 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Gladsaxe Svømmehal |
Arrangør |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
17. dec 2022 to 18. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
69 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
135 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
161 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
24 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
121 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
154 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
41 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
169 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
124 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
179 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
174 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
39 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
53 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
45 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
75 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
67 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
113 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
44 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
85 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
175 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
83 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
183 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
34 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
178 |
|
Sofie Ingemann Andersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
36 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
43 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
82 |
|
Mie Bondo Nielsen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
35 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
111 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
47 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
86 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
127 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
90 |
|
Smilla Hædersdal |
2012 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
108 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
129 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
54 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
50 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
9 |
|
Josefine Thielsen |
2012 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
13 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
118 |
|
Aminah Massood |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
14 |
|
Ella Harriet Smed Søndergaard |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
119 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
117 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
11 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
132 |
|
Nina Naomi Ayerdi-Ladefoged |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
128 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
87 |
|
Ronya Tzur Versterre |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-12-2022 17:38.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|