Program for Åkeshov invitational 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 dec 2022 till den 11 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
130 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Fanny Lidegran |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
5:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:04.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
183 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
5:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
5:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
5:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
223 |
|
Agnes Arver |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
5:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
232 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
243 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
332 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
5:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
227 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
226 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:22.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
248 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Lisen Skott-Storheden |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
238 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
300 |
|
Louise Axland |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
246 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:45.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
237 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
109 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
6:01.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-10 08:22:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|