Program for 38. Spelin in Vesnin memorial 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38. Špelin in Vesnin memorial 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 19, 2022 to nov. 20, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Hrbtno Ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.16 |
|
Anja Čarman Cekič |
1985 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
12/12/2008 |
|
|
Mladinke |
1:01.08 |
|
Lucija Kous |
1995 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/22/2012 |
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
233 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
302 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
355 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Petra Mance |
2008 |
Nevera Rijeka |
CRO |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
217 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
206 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
298 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
158 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
218 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
192 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
238 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
315 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Vjera Mikić |
2006 |
Nevera Rijeka |
CRO |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
56 |
|
Nia Horvat |
2008 |
Nevera Rijeka |
CRO |
1:11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
214 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
336 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
313 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
332 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
438 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
51 |
|
Anja Abramović |
2006 |
Nevera Rijeka |
CRO |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
286 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
259 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
97 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
221 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
173 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
107 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
311 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
339 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
171 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
397 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
53 |
|
Maja Vrkić |
2006 |
Nevera Rijeka |
CRO |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
260 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
244 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
198 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
163 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
159 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
166 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
115 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
117 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
399 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
118 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
113 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
344 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-17 10:12:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|