Startliste for Adventsstævne 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
203 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
216 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
230 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
228 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
198 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:31.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
272 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
276 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
54 |
|
Katrine Meyer Have |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
279 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
221 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
172 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
257 |
|
Julie Lieberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
283 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
261 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
253 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
264 |
|
Josefine Petersen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
260 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
157 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
241 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
258 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
234 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
265 |
|
Mille Danefeld Sønderby |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
132 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
256 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
262 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
128 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
95 |
|
Josefine Birk Lund |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
129 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
239 |
|
Maya Brændstrup |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
133 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
81 |
|
Alma Svenningsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
53 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
126 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
233 |
|
Emma Dolling |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
215 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
142 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
179 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
213 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
195 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Christian Swartz |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
271 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
115 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
284 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
255 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
William Svane |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
268 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
232 |
|
Emil Larsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
231 |
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
104 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
266 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
242 |
|
Samuel Christiansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
259 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
155 |
|
Mads Harrild |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
26 |
|
Bastian Faber |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
40 |
|
Esben Johansen-Beck |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
101 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
139 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
312 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
299 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
226 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
289 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
202 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
199 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
162 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
190 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Caroline Sofie Sørensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
240 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
270 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Neel Blichfeldt Kirkeby |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
37 |
|
Ella Uhre Vittrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Jessica Holm-Hansen |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
152 |
|
Alma Velasco Hopp Kristiansen |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
12 |
|
Astrid Pia Jensen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
66 |
|
Niamh Tort |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
185 |
|
Ellen Köppen |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
254 |
|
Emilia Hultquist Hannibal |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
205 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
186 |
|
Ingrid Jørgensen |
2013 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
45 |
|
Frederikke Hansen Samuelsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
76 |
|
Vigga Nielsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
130 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
82 |
|
Ellen Skak Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
57 |
|
Lily Waras Merrigan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Albane Poeymarie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
36 |
|
Diya Shekar |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
31 |
|
Caroline Skjøde Baes |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
69 |
|
Smilla Maj Bagger |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
64 |
|
Nano Macfarlane |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
|
Firmine Allarp Dengaky |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
207 |
|
Dilara Akkurt |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
19 |
|
Alexia Chang |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
Ingrid Trærup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
74 |
|
Victoria Weinrich Nielsen |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
84 |
|
Wilma Nørgaard |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
29 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
71 |
|
Ursula Harbo |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
96 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
39 |
|
Emilia Pless |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
316 |
|
Rose Gram Hansen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
55 |
38 |
|
Emilia Kjellberg |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
59 |
|
Liv Aabrandt Guldborg |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
68 |
|
Silje Olivia Møinichen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
75 |
|
Vigga Bråten Bjerregaard |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
62 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
292 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
176 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
274 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
282 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
83 |
|
Marius Hornshøj Skovø |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
218 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
273 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
297 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
111 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
291 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
311 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
177 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Hektor Wind Appel |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
197 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
41 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
85 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
164 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
193 |
|
Leonard Samoilenko |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
47 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
183 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
153 |
|
Johan Mærkmose Berendt Bornebusch |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
78 |
|
William Mitachi Vejen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
191 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
209 |
|
Liam Fardrup Skyum |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
8 |
|
Tøger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
34 |
|
Charlie Mitachi Vejen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
7 |
|
Holger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
249 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
248 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
192 |
|
Victor Blomgren |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
67 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
238 |
|
Matti Lund Hansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
251 |
|
Elias Kaufmann |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
131 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
134 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
63 |
|
Maxime Poeymarie |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
73 |
|
Victor Capion |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
33 |
|
Casper Kanstrup |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
70 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
86 |
|
Peter Freiberg |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
23 |
|
Andrei Shabunevich |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
52 |
|
Johan Vind Pallotti |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
61 |
|
Magnus Svenningsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
315 |
|
Laurits Algren Hestbech |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
77 |
|
Villads Friis-Olsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
48 |
|
Gustav Skonberg |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
55 |
|
Krzysztof Adamaszek |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
26 |
|
Bastian Faber |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
135 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
290 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
294 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
180 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
118 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
145 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
219 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
275 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Lianna Krogh Goldtman Friis |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
166 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
220 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
235 |
|
Julie Holm Stripp |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
110 |
|
Ellen Moos Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
106 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
108 |
|
Neel Blichfeldt Kirkeby |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
2:10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
53 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
143 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
298 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
224 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
277 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
123 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
227 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
287 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
213 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
281 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
222 |
|
Johan Christiansen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Hektor Wind Appel |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
|
Alfred Nybo Pontoppidan |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
206 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
280 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
236 |
|
Kåre Mandsberg |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
41 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
60 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
214 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
72 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
211 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
11 |
|
Niklas Holm Theil |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Malte Heilmann Elmelund |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
25m Rygsvømning Damer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Isabella Stanczyk |
2013 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
247 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25m Rygsvømning Herrer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
182 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Marco Munk |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Hector Verny Ricciardi |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x50m Medley Mixed Gruppe C og yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
146 |
|
GSK's mix 1 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
243 |
|
Minimix |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
GSK's mix 2 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
BjældeJazz |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
148 |
|
GSK's Mix 3 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
302 |
|
Tobbers army |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4x50m Medley Mixed Åben klasse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
244 |
|
Stjernemix |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
GSK's Store mix 1 |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Julekugler |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
301 |
|
Vest mix 1 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
AquaWin MIX 2 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
306 |
|
Vest mix 2 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
GSK's store mix 2 |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
307 |
|
Vest mix 3 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
STT Carolines små krigere |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
AquaWin MIX 1 |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
AquaWin MIX 4 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Orientekspressen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
AquaWin MIX 6 |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
AquaWin MIX 3 |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
AquaWin MIX 5 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
93 |
|
AquaWin MIX 7 |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
312 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
293 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
230 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
198 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
289 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:35.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:38.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
261 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
276 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Ellen Moos Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Neel Blichfeldt Kirkeby |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
262 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
51 |
|
Ingrid Trærup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Albane Poeymarie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
81 |
|
Alma Svenningsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
75 |
|
Vigga Bråten Bjerregaard |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
29 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
212 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
291 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
224 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
225 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Marius Hornshøj Skovø |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:55.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
163 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
2:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
242 |
|
Samuel Christiansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Alfred Nybo Pontoppidan |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Magnus Svenningsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
80 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
232 |
|
Emil Larsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
209 |
|
Liam Fardrup Skyum |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
63 |
|
Maxime Poeymarie |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Medley Damer Gruppe A-C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
203 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:48.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
138 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
178 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
175 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
172 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
170 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
228 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
199 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:44.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
3:49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
221 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Medley Herrer Gruppe A-C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
143 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
176 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
179 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
297 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:58.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
223 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
271 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
300 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
299 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
294 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
145 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.03 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
8 |
226 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
285 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
24 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
275 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
160 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
22 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
235 |
|
Julie Holm Stripp |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Julie Lieberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
240 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
270 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
283 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
10 |
|
Emma Munk |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
9 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
234 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
264 |
|
Josefine Petersen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Lianna Krogh Goldtman Friis |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
258 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
256 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:58.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
260 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
133 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
129 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
95 |
|
Josefine Birk Lund |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
237 |
|
Madeline Lund Hansen |
2015 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
156 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
152 |
|
Alma Velasco Hopp Kristiansen |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
233 |
|
Emma Dolling |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
39 |
|
Emilia Pless |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
128 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
310 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
254 |
|
Emilia Hultquist Hannibal |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
265 |
|
Mille Danefeld Sønderby |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
84 |
|
Wilma Nørgaard |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
126 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
137 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
142 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
215 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:05.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
287 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
277 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
112 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
229 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Johan Christiansen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
163 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
284 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
280 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
195 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
255 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
206 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
79 |
|
William Svane |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
231 |
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
311 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
266 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
11 |
|
Niklas Holm Theil |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Mads Harrild |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
47 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
259 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
13 |
|
Malte Heilmann Elmelund |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:53.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Holger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
211 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:53.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
268 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
214 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
238 |
|
Matti Lund Hansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
154 |
|
Emil Lytje |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
252 |
|
Caspian Bendroth-Asmussen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
7:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
210 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
55 |
|
Krzysztof Adamaszek |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
86 |
|
Peter Freiberg |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
135 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
77 |
|
Villads Friis-Olsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
73 |
|
Victor Capion |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
33 |
|
Casper Kanstrup |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
72 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
309 |
|
Valdemar Hvilsom Jensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25m Brystsvømning Damer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
239 |
|
Maya Brændstrup |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
241 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Ingrid Jørgensen |
2013 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25m Brystsvømning Herrer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
236 |
|
Kåre Mandsberg |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Johan Mærkmose Berendt Bornebusch |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
269 |
|
Arthur Rosengaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25m Frisvømning Damer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Isabella Stanczyk |
2013 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Ingrid Jørgensen |
2013 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
237 |
|
Madeline Lund Hansen |
2015 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25m Frisvømning Herrer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
232 |
|
Emil Larsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
290 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
180 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
289 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
293 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
202 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
47.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
117 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Jessica Holm-Hansen |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
Niamh Tort |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
313 |
|
Theodor Møller |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
225 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
292 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
229 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
122 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
273 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
297 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Christian Swartz |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
103 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
231 |
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
121 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
115 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
255 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Peter Freiberg |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
41 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Frisvømning Damer Gruppe A-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
219 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
230 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
201 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
276 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
3:16.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
261 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
3:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
253 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
119 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
166 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
10 |
|
Emma Munk |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Frisvømning HerrerGruppe A-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
298 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
292 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
213 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
116 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
121 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
274 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Johan Christiansen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
161 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
4:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
268 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
290 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
180 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
175 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
170 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
235 |
|
Julie Holm Stripp |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
190 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
162 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
240 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
109 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
157 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
9 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
54 |
|
Katrine Meyer Have |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
283 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
265 |
|
Mille Danefeld Sønderby |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
270 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
260 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
152 |
|
Alma Velasco Hopp Kristiansen |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
52.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
10 |
|
Emma Munk |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
241 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Lianna Krogh Goldtman Friis |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
264 |
|
Josefine Petersen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
205 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
55.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
97 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
258 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
14 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
256 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
12 |
|
Astrid Pia Jensen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
126 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
95 |
|
Josefine Birk Lund |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
129 |
|
Emma Ionas |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
185 |
|
Ellen Köppen |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
133 |
|
Melanie While |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
254 |
|
Emilia Hultquist Hannibal |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
233 |
|
Emma Dolling |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
130 |
|
Josefine Rasmussen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
42 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
38 |
|
Emilia Kjellberg |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
68 |
|
Silje Olivia Møinichen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
51 |
|
Ingrid Trærup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
96 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
58 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
81 |
|
Alma Svenningsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
207 |
|
Dilara Akkurt |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
128 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
310 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
49 |
|
Harper Yutong He |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
59 |
|
Liv Aabrandt Guldborg |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
37 |
|
Ella Uhre Vittrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
71 |
|
Ursula Harbo |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
66 |
|
Niamh Tort |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
143 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
142 |
|
William Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Marius Hornshøj Skovø |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
195 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
227 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Alfred Nybo Pontoppidan |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
311 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
286 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
191 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
177 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
79 |
|
William Svane |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
163 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
105 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
112 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
184 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
236 |
|
Kåre Mandsberg |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
242 |
|
Samuel Christiansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
259 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
206 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
52.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
78 |
|
William Mitachi Vejen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
193 |
|
Leonard Samoilenko |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
209 |
|
Liam Fardrup Skyum |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
214 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
309 |
|
Valdemar Hvilsom Jensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
250 |
|
Felix Bloch Winneche |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
238 |
|
Matti Lund Hansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
183 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
13 |
|
Malte Heilmann Elmelund |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
192 |
|
Victor Blomgren |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
153 |
|
Johan Mærkmose Berendt Bornebusch |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
315 |
|
Laurits Algren Hestbech |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
131 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8 |
|
Tøger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
40 |
|
Esben Johansen-Beck |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
73 |
|
Victor Capion |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
135 |
|
William Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
33 |
|
Casper Kanstrup |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
26 |
|
Bastian Faber |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
70 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
134 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
34 |
|
Charlie Mitachi Vejen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
25m Butterfly Damer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
234 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
237 |
|
Madeline Lund Hansen |
2015 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
247 |
|
Malou Aya Hjørnegaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
25m Butterfly Herrer Gruppe D-E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
309 |
|
Valdemar Hvilsom Jensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Mads Harrild |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Emil Lytje |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
269 |
|
Arthur Rosengaard Petersen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
248 |
|
Leif Murphy |
2015 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Caspian Bendroth-Asmussen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
251 |
|
Elias Kaufmann |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
249 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Felix Bloch Winneche |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
140 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
293 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
216 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
203 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
295 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
45.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
219 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
48.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
202 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Caroline Sofie Sørensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
201 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
29 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
190 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
275 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
110 |
|
Ellen Moos Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
220 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
262 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
185 |
|
Ellen Köppen |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
272 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
221 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
124 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
14 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
107 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
106 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
253 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
45 |
|
Frederikke Hansen Samuelsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Ellen Skak Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
207 |
|
Dilara Akkurt |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
310 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
205 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
69 |
|
Smilla Maj Bagger |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
64 |
|
Nano Macfarlane |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
39 |
|
Emilia Pless |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
57 |
|
Lily Waras Merrigan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
76 |
|
Vigga Nielsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
316 |
|
Rose Gram Hansen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
41 |
49 |
|
Harper Yutong He |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
239 |
|
Maya Brændstrup |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
59 |
|
Liv Aabrandt Guldborg |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
84 |
|
Wilma Nørgaard |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
58 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
257 |
|
Julie Lieberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
44 |
|
Firmine Allarp Dengaky |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
19 |
|
Alexia Chang |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
18 |
|
Albane Poeymarie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
36 |
|
Diya Shekar |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
74 |
|
Victoria Weinrich Nielsen |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
42 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
75 |
|
Vigga Bråten Bjerregaard |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
137 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
298 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
224 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
291 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
274 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
227 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
273 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
287 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
123 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
223 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
280 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
282 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
161 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50 |
|
Hektor Wind Appel |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
101 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
271 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
85 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
284 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
211 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
59.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
192 |
|
Victor Blomgren |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
193 |
|
Leonard Samoilenko |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
47 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
191 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
154 |
|
Emil Lytje |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
164 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
206 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
183 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
78 |
|
William Mitachi Vejen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
23 |
|
Andrei Shabunevich |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
210 |
|
William Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
34 |
|
Charlie Mitachi Vejen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
72 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Maxime Poeymarie |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
11 |
|
Niklas Holm Theil |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
43 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
61 |
|
Magnus Svenningsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
80 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
70 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
25 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
315 |
|
Laurits Algren Hestbech |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
266 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
77 |
|
Villads Friis-Olsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
299 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
138 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
294 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
230 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
198 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
199 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
2:05.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
215 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
288 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
277 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4x50m Frisvømning Mix Gruppe C og yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
146 |
|
GSK's mix 1 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
243 |
|
Minimix |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
GSK's mix 2 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
148 |
|
GSK's Mix 3 |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
246 |
|
BjældeJazz |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
302 |
|
Tobbers army |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
303 |
|
Tobias Army |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
GSK's Mix 4 |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
304 |
|
VEST er bedst |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
305 |
|
VEST Power Mix |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4x50m Frisvømning Mix Åben klasse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
244 |
|
Stjernemix |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
GSK's Store mix 1 |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Julekugler |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
301 |
|
Vest mix 1 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
GSK's store mix 2 |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
306 |
|
Vest mix 2 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
307 |
|
Vest mix 3 |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
AquaWin MIX 2 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
87 |
|
AquaWin MIX 1 |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
AquaWin MIX 7 |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Grincherne |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
90 |
|
AquaWin MIX 4 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
Sprinkles Mcsprinkles |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
AquaWin MIX 6 |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
AquaWin MIX 5 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
89 |
|
AquaWin MIX 3 |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
200m Brystsvømning Herrer ekstra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
291 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:55.41 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|