Program for Arena & Poseidon Team Cup [PTC]
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena & Poseidon Team Cup (PTC)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevall Sportbasängen |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 sep 2023 till den 3 sep 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.38 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Ainalem |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Willas Friis Rohde |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ville Lindman |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
51.49 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neil O'Brien |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
52.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Wiseman Jørgensen |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Zou |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
58.53 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nima Kaiadi |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:00.32 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
James Wahldén |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:02.89 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Viktor Munch Kibshede |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isaac Morgan |
8 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ossian Häll |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Erik Bengtsson-Pratt |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Filip Rusu-Radu |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
|
Sebastian Javerand |
8 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maximilian Liu |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Liam Moslehi |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Filip Rusu-Radu |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-09-02 08:16:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|