Program för Lunds öppna knattemästerskap - LÖKEN
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Melissa Lundin |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Lova Nyholm |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Nelly Roos |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:28.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Maja Maksimovic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Zoé Mae Ranelid |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
152 |
|
Selma Möller |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
89 |
|
Tilda Olofsson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
121 |
|
Lykke Liljeqvist |
11 |
S 71 |
SWE |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Klara Malmgren |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Ekaterina Rogovaya |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Märta Nilsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
83 |
|
Lora Mohammad |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Emma Eriksson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
165 |
|
Tindra Adelros |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
69 |
|
Omshree Möller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Sigrid Lindblad |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
189 |
|
Alma Ghaffari |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Ellen Rappe |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Isabella Fällmar |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
88 |
|
Anna Johansson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
66 |
|
Blanca Larsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
176 |
|
Isabel Enscoe Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Alyssa Veysel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
|
Lovisa Wettersten |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
195 |
|
Izabela Eriksson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
29 |
18 |
|
Natalie Malmström |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
177 |
|
Karin Söderstjerna |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
31 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Farah-Noush Thompson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
39 |
|
edda Stenberg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
84 |
|
Lovisa Gustafsson Manhag |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
185 |
|
My Rolf |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
36 |
72 |
|
Elianna Pallser Dragojevic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
78 |
|
Ebba-Lisa Nihlén Miheller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
166 |
|
Vera Emilsson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|