Program för Sälsimmet 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Söndag kl 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 23 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Tora BACKBERG |
2011 |
TIMRÅ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
Astrid Flordal |
2011 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Elina Dahl |
2011 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
1 |
|
Elina Antonsson |
2011 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Ally Sjödin |
2011 |
HÄRNÖSAND |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Molly Sten |
2010 |
TIMRÅ SK |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Stina Frånberg |
2010 |
HÄRNÖSAND |
51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Tove Pedersen |
2011 |
NJURUNDA |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Sonja Strömberg |
2011 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Agnes Sandén |
2011 |
SUNDSVALL |
49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2 |
|
Hedvig Wälivaara |
2011 |
Ö-VIKS ASS |
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
3 |
|
Alva Vestman |
2010 |
Ö-VIKS ASS |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Liv Rönnqvist |
2010 |
SUNDSVALL |
48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Ellen Karlsson |
2011 |
HÄRNÖSAND |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Lisen Bergman |
2010 |
HÄRNÖSAND |
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
1 |
|
Milla Stenlund |
2011 |
Ö-VIKS ASS |
45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
|
Anna Brandström |
2010 |
NJURUNDA |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
3 |
|
Ida Burland |
2011 |
Ö-VIKS ASS |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Autumn Freja Newsham |
2011 |
SUNDSVALL |
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
5 |
|
Alexandra Bonatou |
2011 |
SUNDSVALL |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
6 |
|
Ida Ericsson |
2010 |
SUNDSVALL |
46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
1 |
|
Miranda Viksten |
2010 |
SUNDSVALL |
42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Nathalie Sjöblom |
2010 |
FALUN |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
|
Molly Hammarstedt |
2011 |
SUNDSVALL |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
4 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Theya Ericsdotter |
2010 |
SUNDSVALL |
42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Tilde Carlsson |
2010 |
SUNDSVALL |
42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-23 13:45:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|