Program for Lyhyen radan SM-uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
sunnuntaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Vaasan Uimahalli |
Järjestäjä: |
VUS-VSS |
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15.12.2022 - 18.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
400m Sekauinti Miehet 18 and younger |
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
3:54.81 |
|
Daiya Seto |
|
JPN |
|
20.12.2019 |
|
|
EE |
3:57.27 |
|
Laszlo Cseh |
1985 |
HUN |
Istanbul (TUR) |
11.12.2009 |
|
|
SE |
4:06.03 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Lappeenranta |
20.1.1996 |
|
|
SMKE |
4:06.03 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Lappeenranta (FIN) |
1.1.1996 |
|
|
NSE |
4:11.69 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis |
Malmö (SWE) |
21.1.1992 |
|
|
NSMKE |
4:18.61 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
ÅSK (FIN) |
Tampere (FIN) |
1.1.2019 |
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
132 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
500 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
475 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
4:38.23 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
432 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
449 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
4:41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
555 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
4:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
508 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:46.91 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
9 |
635 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
4:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
265 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
4:51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
668 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
4:53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
145 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
298 |
|
Arvid Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
4:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
509 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
387 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
4:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
368 |
|
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
4:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
314 |
|
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
5:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
5:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
199 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
5:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
88 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
5:05.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
418 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2022 19.22.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|