Program for Lyhyen radan SM-uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Vaasan Uimahalli |
Järjestäjä: |
VUS-VSS |
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15.12.2022 - 18.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
800m Vapaauinti Naiset All ages |
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
7:59.34 |
|
Mireia Belmonte |
|
ESP (ESP) |
(GER) |
10.8.2013 |
|
|
EE |
7:59.34 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
|
ESP (ESP) |
Berlin (GER) |
10.11.2013 |
|
|
SE |
8:36.95 |
|
Laura Lajunen |
1992 |
SKN (FIN) |
Tukholma, SWE |
19.11.2014 |
|
|
SMKE |
8:40.82 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Vaasa |
1.1.2018 |
|
|
NSE |
8:37.89 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
SGR |
Uppland Väsby (SWE) |
24.9.2022 |
|
|
NSMKE |
8:40.82 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Vaasa (FIN) |
1.1.2018 |
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
82 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
8:37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
8:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
8:59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
491 |
|
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
9:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
317 |
|
Malla Hämäläinen |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
9:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
9:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
9:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
493 |
|
Henna känsäkangas |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
9:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
9:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
9:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
427 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
9:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
392 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
9:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
663 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
9:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
417 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
362 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
9:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
290 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
9:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
295 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
9:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
424 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
469 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
9:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
294 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
9:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
154 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Emma Kaivola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
9:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
360 |
|
Veera Tall |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
9:44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
316 |
|
Elsa Pelkonen |
2007 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
9:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2022 19.19.34 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|