Ohjelma IKM-aluekilpailu ES1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
28 10 2022 - 30 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, P13,14,15,16 400m SKU
|
Finaali 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KE P13 |
4:49.08 |
|
Jeriko Helanen |
|
|
2021 |
|
|
|
KE P14 |
4:41.81 |
|
Aleksi Koprinen |
|
|
2017 |
|
|
|
KE P15 |
4:30.60 |
|
Jesper Lietzen |
|
|
2017 |
|
|
|
KE P16 |
4:30.16 |
|
Atte Moilanen |
|
|
2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Emil Mattila |
2009 |
HU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Niilo Pyhältö |
2008 |
HSS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
5 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, P13,14,15,16 400m SKU |
Finaali 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
HSS |
5:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
SGR |
5:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
4 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
SGR |
5:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
HSS |
5:30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
6 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus |
5:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
7 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus |
6:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, P13,14,15,16 400m SKU |
Finaali 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
1 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
SGR |
5:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus |
5:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Eero Tandefelt-Kauste |
2008 |
HSS |
5:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Uuri Aaron Ilmari Ranz |
2006 |
SGR |
4:58.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus |
5:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus |
5:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
7 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus |
5:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
8 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus |
5:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, P13,14,15,16 400m SKU |
Finaali 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus |
4:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
SGR |
4:48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
3 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus |
4:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus |
4:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus |
4:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Eetu Autio |
2007 |
HSS |
4:47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
7 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA |
4:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
8 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus |
4:55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-10-2022 09:36:22 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|