Program för Norrtäljedoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 nov 2022 till den 26 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
1 |
|
Filip Romatowski |
2008 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Victor Grimsrud |
2010 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
NORRTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
ÅKERSBERGA |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
NORRTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
6 |
|
Ludwig Dehnisch Berg |
2009 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
7 |
|
Melker Kjellgren |
2010 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
1 |
|
Edward Steepler |
2009 |
ÅKERSBERGA |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Alexander Clason |
2011 |
TÄBY SIM |
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
ÅSF |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Noah Almén |
2008 |
NORRTÄLJE |
28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Joel Thorell |
2005 |
ÖSTERBY SS |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Joel Linderstad |
2005 |
ÖSTERBY SS |
36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
7 |
|
Erik Helgstrand |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
8 |
|
Anton Boman |
2011 |
ÅSF |
51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 09:24:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|