Program for UGP 3 2022, Norrtälje
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 okt 2022 till den 16 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
366 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
9:50.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
364 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
365 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
363 |
|
Ida Ösund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
374 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
10:26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
369 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
10:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
175 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
10:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
421 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
10:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
324 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
10:45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
10:52.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
432 |
|
Amelie Jägemar |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
10:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
11:04.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
398 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
11:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
407 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
11:18.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
409 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
11:32.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
11:33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
172 |
|
Malin Blomgren |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
11:48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
368 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
11:48.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
323 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
448 |
|
Adella Nordin |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
453 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
472 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
396 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
404 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
395 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
417 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
399 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
375 |
|
Mana Tanaka |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
415 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
406 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
321 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
450 |
|
Evelina Dahlberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-16 08:17:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|