Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
126 |
|
Svea Knagge |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Liv Fahlen |
12 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Linnéa Milic |
11 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
Ida Lövblom |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Julia Bergendorff |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Laura Mladenovski |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Saga Nilsson |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Silja Kristjansdottir |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Isabelle Varsanyi |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
120 |
|
Ebba Callberg |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Estelle Calgar Lindin |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
229 |
|
Kerstin Stenström |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
101 |
|
Clara Sartor |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
245 |
|
Lydia Löfstrand |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Linn Håkansson |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
230 |
|
Tilde Barton |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
266 |
|
Stamatia Rigopoulou |
12 |
Hellas Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
154 |
|
Inez Särne |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Emilia Liu Nilsson |
12 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
Selma Kjellin |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
Valentina Sabo |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 19:28:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|