Ohjelma Aquarapid Knattesim 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Fjärilsim Mixed B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
443 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
362 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
369 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
310 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
317 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
272 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
97 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
55 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
94 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
378 |
|
Kasper Loklint |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
324 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
43.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Aya Kramti |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
66 |
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
167 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
399 |
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
136 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
133 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
432 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
169 |
|
Kei Matsushita |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
286 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
211 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
415 |
|
Signe Boström |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
379 |
|
Selma Widmark |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
372 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
287 |
|
Harriet Rydén Olsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
170 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
171 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
69 |
|
Gabriel Thor |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
187 |
|
Victoria Waak |
2011 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
238 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
57.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
205 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
49 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
280 |
|
Edith Santavirta |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
421 |
|
Alva Sandvall |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
251 |
|
Helen Bono |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
258 |
|
Alice Bergek |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
483 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
261 |
|
Ebba Forsberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
434 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
320 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
134 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
433 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
140 |
|
Erik Wei |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
67 |
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
159 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
290 |
|
Ellie Andreasson |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
435 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
262 |
|
Linn Håkansson |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
202 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
249 |
|
Liv D´Afflitto |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
68 |
|
Agnes Carlde |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
395 |
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 10:02:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|