Program för Upp till 13
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Höganäs sportcenter |
Organizer: |
Höganäs simsällskap |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 23, 2022 to Oct 23, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Marcus Cederström |
11 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Karl Cheshire |
11 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
William Ibron |
11 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Melvin Nordin |
10 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
|
Noah Warnholtz |
10 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Lorik Qorraj |
11 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Andrej Milosevic |
11 |
MKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
5 |
|
Wille Åberg |
11 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Kasper Rapp |
11 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Adam Hejel |
9 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Theo Bäcklund |
10 |
HÖGANÄS SS |
1:02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
4 |
|
Fred Larsson |
9 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Alexander Lestander |
10 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Gustav Rickberg |
10 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
1 |
|
Jacob Greis |
11 |
MKK |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Oliver Klimuntowski |
10 |
HS |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
3 |
|
Elias Öinert |
11 |
MKK |
54.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
4 |
|
Sydney Sinko |
10 |
VELLINGE-N |
55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
5 |
|
Alessandro Madenteg |
10 |
HÖGANÄS SS |
58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Elias Mekahal |
11 |
MKK |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Vilgot Jaxmar |
10 |
HS |
52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2 |
|
Teo Hansen |
10 |
VELLINGE-N |
51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Daniel Tymoshchuk |
10 |
HS |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Love Kronwall |
11 |
HS |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Vilhelm Tyrberg |
10 |
HS |
52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Lukas Toft |
10 |
HS |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Henry Pritchard |
11 |
HÖGANÄS SS |
50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Andjelko Reljanovic |
10 |
SK LAXEN |
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
3 |
|
Herbert Stenskepp |
9 |
VELLINGE-N |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Mason Custard |
11 |
MKK |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Anton Pogarcic |
11 |
MKK |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Isak Hjertstrand |
10 |
HS |
50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
1 |
|
Morris Alsalim |
10 |
SK RAN |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Axel Nilsson |
10 |
HÖGANÄS SS |
46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Hassan Kabrit |
11 |
HS |
45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
4 |
|
Philip Ralling |
10 |
VELLINGE-N |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Arvid Eriksson |
11 |
MKK |
47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
6 |
|
Anton Aldenius |
11 |
SK RAN |
48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Ryggsim Herrar |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
1 |
|
Lucas Wänberg |
11 |
VELLINGE-N |
44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Noah Olofsson |
10 |
SJÖBO SS |
41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Andreas Joves |
11 |
HS |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Levi Hullegård |
10 |
SK LAXEN |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
David Askari Louyeh |
11 |
MKK |
43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Gustaf Erixon |
10 |
MKK |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-23 08:58:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|