Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Skalco |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
sep. 13, 2022 to sep. 13, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
Sponzor: |
|
Registrirani Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANE PLAVALKE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
109 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Špela Sledič |
2006 |
GIMNAZIJA PTUJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Neja Perko |
2005 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Petra Kac |
|
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Nika Rotar |
|
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
110 |
|
Zara Zorko |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA ORGANIZACIJSKA ENOTA GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Špela Pohorec |
2007 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Špela Oblak |
2004 |
GIMNAZIJA CELJE - CENTER |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
I. GIMNAZIJA V CELJU |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Alina Lozar |
2007 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
121 |
|
Alenka Osenk Drčar |
2006 |
GIMNAZIJA KRANJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Eva Skledar |
2007 |
ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC, organizacijska enota SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Kaja Gregorčič |
|
GIMNAZIJA POLJANE LJUBLJANA |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
18 |
184 |
|
Manca Švonja |
|
SREDNJA ŠOLA IZOLA - SCUOLA MEDIA ISOLA |
|
|
|
Pozne LATE |
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
117 |
|
Neja Pangerc |
2007 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
146 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
GIMNAZIJA POLJANE LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
142 |
|
Ema Jovan |
2005 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
102 |
|
Nina Princl |
2006 |
GIMNAZIJA CELJE - CENTER |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
136 |
|
Teja Vejnovič |
2006 |
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
127 |
|
Uma Žnidaršič |
2006 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
149 |
|
Ema Čerin |
2006 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
138 |
|
Živa Prašnikar |
2007 |
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
161 |
|
Lana Kokot |
2007 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
122 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
GIMNAZIJA KRANJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
111 |
|
Iza Videc |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Brina Rozina |
2007 |
GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
145 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
GIMNAZIJA POLJANE LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
163 |
|
Metka Remic |
2005 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
157 |
|
Tia Perc |
2007 |
EKONOMSKA ŠOLA CELJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
118 |
|
Neja Pangerc |
2007 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
130 |
|
Julija Repolusk |
2006 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
114 |
|
Nika Habič |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
143 |
|
Izza Lestan |
2006 |
GIMNAZIJA POLJANE LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
155 |
|
Brina Trček |
2006 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
128 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
139 |
|
Živa Perc |
2007 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
99 |
|
Iza Jurgec Bauman |
2007 |
GIMNAZIJA PTUJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
162 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
151 |
|
Katja Stojković |
|
ERUDIO IZOBRAŽEVALNI CENTER, Zavod za izobraževanje, svetovanje in organizacijo |
|
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
112 |
|
Tia Primc |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
105 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER - SCUOLA MEDIA TECNICA DI CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
135 |
|
žana Peterlin |
|
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
|
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
124 |
|
Iza Ocvirk Slivnikar |
2006 |
I. GIMNAZIJA V CELJU |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
164 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
158 |
|
Manca Rode |
2007 |
EKONOMSKA ŠOLA CELJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
119 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
GIMNAZIJA KRANJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
137 |
|
Ivana Lukan |
2007 |
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
131 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
103 |
|
Nika Alagić |
2007 |
GIMNAZIJA CELJE - CENTER |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
115 |
|
Ajda Vodopija |
2007 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
129 |
|
Sara Lampret |
2005 |
PRVA GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
140 |
|
Nastja Romih |
2007 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
152 |
|
Neža Stojković |
2007 |
ERUDIO IZOBRAŽEVALNI CENTER, Zavod za izobraževanje, svetovanje in organizacijo |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
113 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
106 |
|
Maca Camlek |
2007 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
125 |
|
Lena Bornšek |
|
I. GIMNAZIJA V CELJU |
|
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
62 |
159 |
|
Laura Knez |
|
EKONOMSKA ŠOLA CELJE |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
63 |
120 |
|
Neža Zupan |
|
GIMNAZIJA KRANJ |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
64 |
132 |
|
Anja Vrščaj |
|
GIMNAZIJA NOVO MESTO |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
65 |
150 |
|
Maša Cvetković |
|
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
66 |
104 |
|
Maja Špegelj |
|
GIMNAZIJA CELJE - CENTER |
|
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-13 13:10:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|