Program for RSK Klubmesterskab
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Idrætscenter Midtfyn |
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 100m Freestyle Women
|
Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Ella Christensen |
2010 |
RINGE |
1:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Mathilde Mertz Andersen |
2008 |
RINGE |
1:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Mona Borg Kristensen |
2010 |
RINGE |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 100m Freestyle Women |
Finale 1-14 år, 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
RINGE |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
RINGE |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
RINGE |
1:02.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
RINGE |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Mathilde Dam |
2009 |
RINGE |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
RINGE |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 100m Freestyle Women |
Finale 15-16 år, 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
RINGE |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
RINGE |
1:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
RINGE |
1:00.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Sofie Bak |
2008 |
RINGE |
1:01.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
RINGE |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
RINGE |
1:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 100m Freestyle Women |
Finale 17 og ældre, 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Anna Ryet |
2005 |
RINGE |
1:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
RINGE |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Christine Mols |
2006 |
RINGE |
58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
RINGE |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
RINGE |
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2022 14:15.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|