Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Skalco |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
sep. 13, 2022 to sep. 13, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
Sponzor: |
|
Registrirani M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
I. OSNOVNA ŠOLA CELJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Val Rihar |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA DOBROVA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Jakob Gašperšič |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Lovro Cerar |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
|
OSNOVNA ŠOLA PRULE |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Aleksander Paternoster |
|
OSNOVNA ŠOLA FRANJA GOLOBA PREVALJE |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DANILE KUMAR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Nace Mlakar |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA BOŽIDARJA JAKCA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRULE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
31 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA RIHARDA JAKOPIČA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Jakob Klemen |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Liam Negodič |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Filip Evgenij Adler |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA IVANA BABIČA- JAGRA MAREZIGE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Liam Štebe |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
38 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
NIK Vidrih |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
32 |
|
Matic Zimic |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA - STANETA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
41 |
|
Miha Princl |
|
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA VELENJE |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
11 |
|
Izak Kozar |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA DANILE KUMAR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
8 |
|
Rene Povšič |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA IVANA BABIČA- JAGRA MAREZIGE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
39 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
9 |
|
Enej Mešić |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA JANKA MODRA, Dol pri Ljubljani |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
44 |
|
Nikolaj Pavlović |
|
OSNOVNA ŠOLA ANTONA UKMARJA KOPER SCUOLA ELEMENTARE ANTON UKMAR CAPODISTRIA |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
14 |
|
Nace Žen |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA RODICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
35 |
|
JAKA Petek |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Aleksej FINK |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA KOPER SCUOLA ELEMENTARE CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Matic Sečnik |
|
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFJA LOKA - MESTO |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
34 |
|
Nik Markač |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA RAVNE NA KOROŠKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
12 |
|
Matic Potnik |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
22 |
|
Svit Popovič |
2007 |
OSNOVNA ŠOLA VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
45 |
|
Tim Markič |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA ANTONA UKMARJA KOPER SCUOLA ELEMENTARE ANTON UKMAR CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Maj Mandić |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
15 |
|
Ožbe Pfajfar |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA JURIJA DALMATINA KRŠKO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
29 |
|
Matevž Vrhovnik |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
49 |
|
Teo Temlin |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA II MURSKA SOBOTA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
I. OSNOVNA ŠOLA CELJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
20 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA PRULE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
43 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DRAVLJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
13 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA RODICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
48 |
|
Oskar Jože Priteržnik |
2008 |
DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Filip Evgenij Podobnik |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA PRULE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Juš Ogrin |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
23 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DOB |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
46 |
|
Nik Vučko |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA MARIJE VERE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
36 |
|
Teo Starc |
2008 |
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
67 |
|
Vito Ferčak |
|
OSNOVNA ŠOLA III MURSKA SOBOTA |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
16 |
|
Anej Jurčič |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA JURIJA DALMATINA KRŠKO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
30 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
OSNOVNA ŠOLA RIHARDA JAKOPIČA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-14 12:21:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|