Program for Sandaredssprinten 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben1970 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2023 till den 3 sep 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Bröstsim Mixed 10-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Elise Berglund |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Paraniak |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mollie Johansson |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liston Berfner |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nova Stenström |
2011 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:52.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Smilla Larsson |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:52.46 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
|
Lava Hagström |
2011 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:54.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Evangeline Jonsson |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lily Therén |
2011 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Charlie Keränen |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:57.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elina Alexanderson |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ester Rydin |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:00.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tyra Claesson |
2013 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
2:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Benkel |
2011 |
Alingsås SLS |
SWE |
2:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alexandra Granberg |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sandra Söderhäll |
2011 |
Alingsås SLS |
SWE |
2:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alice Tejemark |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Zetterdahl |
2013 |
Alingsås SLS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emilia Johansson |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alva Nord |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alice Åhlén Engström |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oskar Granholm |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aurelia Haaga Heidarifar |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tindra Gabrielsson |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jacob Ramert |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Melina Moshidou |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Melina Moshidou |
2012 |
Simklubben 1970 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-31 18:07:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|