Startliste for Holdstævne Årgang 2022 - Øst
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holdstævne årgang 2022 Øst
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
128 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
William To Frederiksen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
180 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Emil Klinge Vølund Tømmerholt |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
43 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
149 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
188 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
62 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
198 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
66 |
|
Simon Nyhus |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-09-2022 08:35.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|