Startliste for Gentofte Open 2022 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
2 |
|
Sebastian Gordon Shapley |
2009 |
SØLLERØD |
1:35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
3 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
SØLLERØD |
1:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
4 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
SØLLERØD |
1:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
2 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
SØLLERØD |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
3 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
TRITON B |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
4 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
SØLLERØD |
1:19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
5 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
SØLLERØD |
1:24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Jeppe Bruun-Møller |
2009 |
HØRSHOLM |
1:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
GENTOFTE |
1:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Frederik Salling |
2009 |
LYNGBY |
1:13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Emil Arnum Kofoed |
2008 |
HØRSHOLM |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
LYNGBY |
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
6 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
FARUM |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
1 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
FARUM |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
GENTOFTE |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
3 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
GENTOFTE |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
LYNGBY |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
5 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
TRITON B |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
LYNGBY |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
434 |
1 |
|
Jonathan Fröjd |
2004 |
MKK |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
430 |
2 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
GENTOFTE |
1:08.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
3 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
GENTOFTE |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
4 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
FARUM |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
5 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
GENTOFTE |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Lucas Korger |
2007 |
ALLERØD |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
1 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
VI39 |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
LYNGBY |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
3 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
FARUM |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
4 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
VI39 |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
5 |
|
Noah Lester |
2006 |
FARUM |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
6 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
GENTOFTE |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
1 |
|
Silas Waterval |
2004 |
TRITON B |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
GENTOFTE |
1:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
TRITON B |
1:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
LYNGBY |
1:03.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
465 |
5 |
|
Gabriel Olsson |
2004 |
MKK |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Lucas Misander |
2007 |
GENTOFTE |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
1 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
GENTOFTE |
1:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
2 |
|
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
MKK |
1:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
3 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
GENTOFTE |
1:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
4 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
1:02.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
5 |
|
William Studsgaard |
2004 |
TRITON B |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
BIRKERØD |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
ALLERØD |
1:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Alexander Vergereau |
2004 |
BIRKERØD |
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
TRITON B |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
ALLERØD |
57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
5 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
GENTOFTE |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
6 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
FARUM |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 15:42.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|