Startliste for Gentofte Open 2022 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
FARUM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
GENTOFTE |
50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
FARUM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
2 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
GENTOFTE |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
GENTOFTE |
40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
4 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
GENTOFTE |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
5 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
GENTOFTE |
43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
LYNGBY |
38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
398 |
2 |
|
August Drucker |
2009 |
SØLLERØD |
37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
|
Lars Reber Knudsen |
2003 |
FARUM |
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
4 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
TRITON B |
37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
5 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
SØLLERØD |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
6 |
|
Anton Kasten |
2008 |
GENTOFTE |
38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
1 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
GENTOFTE |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
GENTOFTE |
32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
3 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
VI39 |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
4 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
GENTOFTE |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
5 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
GENTOFTE |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
FARUM |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
1 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
GENTOFTE |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
BIRKERØD |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
3 |
|
Bill Beckman |
2005 |
MKK |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
HØRSHOLM |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
5 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
GENTOFTE |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
GENTOFTE |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
1 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
TRITON B |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
ALLERØD |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
3 |
|
Gustav Englund |
2001 |
MKK |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
449 |
4 |
|
Axel Andrén |
2001 |
MKK |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Tobias Rosengaard |
2005 |
BIRKERØD |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Alexander Eggers |
1999 |
BIRKERØD |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 15:42.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|