Ohjelma Gentofte Open 2022 - Kortbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
38 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
210 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
305 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
336 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
443 |
|
Tea Winblad |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
211 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
299 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
444 |
|
Linnea Liljenfors |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
202 |
|
Josefine Zebitz |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
433 |
|
Nora Olsson |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
414 |
|
Sofie Larsen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
48 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
240 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
409 |
|
Lara Ghizzaui |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
387 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Kamilla Figurski |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
118 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
294 |
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
347 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
254 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
59 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
418 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
62 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
439 |
|
Maja Kruse |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
127 |
|
Ida Fiala Kohl |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
46 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
266 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
251 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
51 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
42 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
49 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
438 |
|
Teodora Petric |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
311 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
370 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
143 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
272 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
104 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
356 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
105 |
|
Eva Rosted |
1999 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
138 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
350 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-09-2022 19:16.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|