Startliste for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
47 |
|
Christian N. Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
109 |
|
Emil Asger Møller |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
169 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
104 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Oscar Hågensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
128 |
|
Asbjørn Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
195 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
102 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
172 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
134 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Tobias Otzen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
96 |
|
Johan Aggerholm |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Lucas Rosendahl Søndergaard |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
57 |
|
Emil Raunkjær Otzen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
135 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
58 |
|
Emin Hadzic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
59 |
|
Gustav Karow |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
93 |
|
Kristian Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
65 |
|
Willum Schmidt |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
94 |
|
Magnus Villum Møller |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|