Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
4:19.63 |
|
Anže Ferš Eržen |
1999 |
(SLO) |
Oran (ALG) |
7/2/2022 |
|
|
Mladinci |
4:26.47 |
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/10/2016 |
|
|
Kadeti |
4:31.25 |
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Tbilisi (GEO) |
7/30/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Biasin Filippo |
2002 |
Rari Nantes Florentia |
ITA |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
4:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
4:48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Missana Jacopo |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
5:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
348 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
5:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
341 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
342 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
390 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
5:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
5:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
6:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
4:19.63 |
|
Anže Ferš Eržen |
1999 |
(SLO) |
Oran (ALG) |
7/2/2022 |
|
|
Mladinci |
4:26.47 |
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/10/2016 |
|
|
Kadeti |
4:31.25 |
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Tbilisi (GEO) |
7/30/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Biasin Filippo |
2002 |
Rari Nantes Florentia |
ITA |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
4:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
4:48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Missana Jacopo |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
5:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
348 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
5:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
341 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
342 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
390 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
5:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
5:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
6:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:38.13 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
8/9/2010 |
|
|
Mladinke |
4:42.02 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Lizbona/Lisbon (POR) |
7/15/2004 |
|
|
Kadetinje |
4:42.67 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
221 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
5:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
320 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
5:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
5:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
5:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
363 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
455 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:38.13 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
8/9/2010 |
|
|
Mladinke |
4:42.02 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Lizbona/Lisbon (POR) |
7/15/2004 |
|
|
Kadetinje |
4:42.67 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
221 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
5:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
320 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
5:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
5:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
5:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
363 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
455 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Vojtěch Netrh |
2002 |
PK Litoměřice |
CZE |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Filip Gajic |
1994 |
Stilelibero SSD |
ITA |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Adi Mešetović |
1997 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Bincoletto Davide |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
353 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
UKR |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
GIOVANNI DE TOFFOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
303 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
RICCARDO NERI |
2005 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
EDDY SINARDI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
272 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
262 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
448 |
|
Žiga Mesec |
2000 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
LUCA BELVIGLIERI |
2000 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
437 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
355 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
217 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Abel Eszenyi |
2005 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
264 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
ANDREA ABBADESSA |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
350 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
441 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
439 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
390 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
336 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
325 |
|
Jaka Snoj |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
317 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
227 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
183 |
|
Skavdahl Matthew |
2005 |
Team USA |
USA |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
374 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
307 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
172 |
|
Pancoast Simon |
2006 |
Team USA |
USA |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
186 |
|
Morris Justin |
2005 |
Team USA |
USA |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
344 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
408 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50 |
|
TOMMASO SARDELLI |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
241 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
314 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
61 |
|
DAVID VOROSCIUC |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
321 |
|
Jure Dovžan |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
43.34 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
48 |
228 |
|
Lovro Terseglav |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
43.72 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
49 |
214 |
|
Bor Skok |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
43.82 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
50 |
236 |
|
Filip Milenković |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
44.41 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
51 |
235 |
|
Matic Jelenc |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
44.49 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
52 |
232 |
|
Andraž Terseglav |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
44.58 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
53 |
48 |
|
NICOLA INGROSSO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
45.65 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
240 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
233 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
249 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
229 |
|
Marcel Rozman |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
234 |
|
Jakob Zalar |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
246 |
|
Nejc Pogačnik |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:01.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
256 |
|
Voranc Odar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
257 |
|
Jošt Pogačar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
445 |
|
Nikola Nasev |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
295 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
156 |
|
Meri Mataja |
2004 |
PK Kantrida |
CRO |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
356 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
334 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
EVELYN ERHAN |
2008 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
34.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
339 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
157 |
|
Petra Dedić |
2007 |
PK Kantrida |
CRO |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
428 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
409 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
141 |
|
Tondat Daisy |
2003 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
137 |
|
Ortone Noemi |
2004 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
405 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
366 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
396 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
345 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
42.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
329 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
239 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
349 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
83 |
|
Anna Heaphy |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
226 |
|
Lana Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
296 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
247 |
|
Tjaša Pogačnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
50.24 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
49 |
455 |
|
Eva Hvalec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
50.29 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
255 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
258 |
|
Karioka Magdalena Dziedzic |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
55.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
244 |
|
Eva Mavec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
457 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:48.92 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
7/22/2003 |
|
|
Mladinci |
1:50.53 |
|
Marcel Primožič |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7/7/2018 |
|
|
Kadeti |
1:52.89 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Johan Bernard Reinier Schwietert |
1997 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
NED |
1:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
354 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:50.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
219 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
222 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
305 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
Filip Kuruzović |
2003 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
1:56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Orru Michele |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
1:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
1:57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
440 |
|
Svit Popović |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
259 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
414 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
2:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
300 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
268 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
358 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:01.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
2:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
143 |
|
Battistella Patrick |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
393 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
423 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
436 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
302 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
361 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:07.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
404 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
348 |
|
Martin Mustar |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:09.25 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
40 |
341 |
|
Maj Pavešič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:09.64 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
41 |
170 |
|
Dominik Bartoš |
|
|
Akron Sports Club |
|
2:10.00 |
|
|
|
1987 |
CZE |
|
42 |
102 |
|
Benedek Markovics |
|
|
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
|
2:10.79 |
|
|
|
2007 |
HUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
308 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
410 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
431 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
407 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
371 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
2:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
310 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
390 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
307 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
346 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
416 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
368 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
237 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
437 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
150 |
|
Zambon Filippo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
369 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
419 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
145 |
|
Bidinost Matteo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
367 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
336 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
420 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
444 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
377 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
184 |
|
Pugh Joseph William |
2009 |
Team USA |
USA |
2:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
281 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
347 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
53 |
|
DARIO FARINELLI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
2005 |
Team USA |
USA |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
198 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
231 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
418 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
47 |
|
ANDREA BOLDRINI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
424 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
370 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
220 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
221 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
2:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
LUCREZIA BISSOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
312 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
275 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
449 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
194 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
39 |
|
LARA BERTOLDI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:18.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
2:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
333 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
132 |
|
Bidinost Nicole |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
443 |
|
Nika Pija Tevž |
2002 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
133 |
|
Cerne Sveva |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
438 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
451 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
362 |
|
Pia Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
2:28.15 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
49 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:29.76 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
50 |
175 |
|
Golden Kisten |
|
|
Team USA |
|
2:29.90 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
|
|
|
|
|
51 |
456 |
|
Emma Krevs |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
2:30.09 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
283 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
60 |
|
AGNESE VERDOLINI |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
290 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
225 |
|
Tara Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
226 |
|
Lana Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
179 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
USA |
2:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
138 |
|
Pivetta Sofia |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
375 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
42 |
|
MARGHERITA BREMBILLA |
2012 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
322 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
291 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
288 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
54 |
|
STELLA FRANCO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
43 |
|
ILENIA BRUNORI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
ANDREAS BUSETTO |
2001 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
217 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
263 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:00.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
289 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
359 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
203 |
|
Bor Čarman Djuran |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
ALESSANDRO SCATTOLO |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
148 |
|
Tess Giovanni |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
198 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
2005 |
Team USA |
USA |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
402 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
412 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
55 |
|
MARCO BIANCHI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
52 |
|
BIAGIO BERTAJOLA |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:29.17 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
321 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
216 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
UKR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
347 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
306 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
1:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Kateřina Burianová |
2000 |
SK UP Olomouc |
CZE |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
433 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
280 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
1:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
224 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
421 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
142 |
|
Zecchinel Gioia |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
EMMA BOMBONATO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
134 |
|
Baruzzo Diana |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
365 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
455 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
175 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
USA |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
58 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
364 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
|
|
Team USA |
|
1:32.90 |
|
|
|
2009 |
USA |
|
40 |
191 |
|
Donovan Callaway |
|
|
Team USA |
|
1:40.00 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
41 |
363 |
|
Teja Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
42 |
352 |
|
Lara Pavlič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
43 |
362 |
|
Pia Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
354 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
DIEGO SCOGNAMIGLIO |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
330 |
|
Tai Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
331 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
358 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
323 |
|
Iaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
268 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Filip Kuruzović |
2003 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
1:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Missana Jacopo |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
DENIS GUARDINI |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
|
Zambon Filippo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
346 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
369 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
429 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
308 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
271 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
151 |
|
Pezzutto Samuele |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Romanin Roberto |
1980 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
310 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
418 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
420 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
231 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
49 |
|
DEVIS SICIOV |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
53 |
|
DARIO FARINELLI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
232 |
|
Andraž Terseglav |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:20.91 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
39 |
233 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:20.94 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
40 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:21.19 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
41 |
186 |
|
Morris Justin |
|
|
Team USA |
|
1:22.00 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
42 |
243 |
|
Kristjan Krivec |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:22.13 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
43 |
236 |
|
Filip Milenković |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:24.74 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
44 |
321 |
|
Jure Dovžan |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:28.45 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
45 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
|
|
SVS Simmering |
|
|
|
|
|
2006 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
399 |
|
Zoja Markač |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
415 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
313 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
337 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
276 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
398 |
|
Nuša Šegel |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
456 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
421 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
ALICE NASCIMBENI |
2005 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Bianka Vass |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
401 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Narduzzi Sirja |
1997 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
345 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
277 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
195 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
179 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
USA |
1:15.99 |
|
|
|
28 |
140 |
|
Marchesin Angelica |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
1:16.00 |
|
|
|
2006 |
ITA |
|
29 |
133 |
|
Cerne Sveva |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
1:16.00 |
|
|
|
2008 |
ITA |
|
30 |
134 |
|
Baruzzo Diana |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
1:16.00 |
|
|
|
2009 |
ITA |
|
31 |
279 |
|
Petra Kac |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:16.41 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
32 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
|
|
PK Novy Jicin |
|
1:17.26 |
|
|
|
2006 |
CZE |
|
33 |
411 |
|
Živa Prašnikar |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:17.66 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
34 |
451 |
|
Špela Sedič |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:17.86 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
366 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
360 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
290 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
320 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
362 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
319 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
152 |
|
Rossi Caterina |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
138 |
|
Pivetta Sofia |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
286 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
293 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
292 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
43 |
|
ILENIA BRUNORI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
294 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
248 |
|
Nina Biadov |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
2:15.42 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7/5/2018 |
|
|
Mladinci |
2:15.42 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7/5/2018 |
|
|
Kadeti |
2:18.46 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
5/29/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Vojtěch Netrh |
2002 |
PK Litoměřice |
CZE |
2:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
EDDY SINARDI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Biasin Filippo |
2002 |
Rari Nantes Florentia |
ITA |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
353 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Abel Eszenyi |
2005 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
355 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
361 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
436 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
371 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
350 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
264 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:49.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
439 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
377 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
269 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
422 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
367 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
408 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
314 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50 |
|
TOMMASO SARDELLI |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
3:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
3:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
235 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
426 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
249 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:26.06 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
10/4/2019 |
|
|
Mladinke |
2:30.47 |
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
4/8/2017 |
|
|
Kadetinje |
2:31.56 |
|
Neža Marčun |
1995 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2010 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
356 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
156 |
|
Meri Mataja |
2004 |
PK Kantrida |
CRO |
2:34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Petra Dedić |
2007 |
PK Kantrida |
CRO |
2:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
206 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
EVELYN ERHAN |
2008 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:48.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
409 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
220 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
415 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
3:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
273 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
137 |
|
Ortone Noemi |
2004 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
3:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
3:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
396 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
287 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
3:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
455 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Johan Bernard Reinier Schwietert |
1997 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
NED |
22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Adi Mešetović |
1997 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
447 |
|
Tim Masten |
1998 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
435 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
219 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
272 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
ANDREAS BUSETTO |
2001 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
LUCA BELVIGLIERI |
2000 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
440 |
|
Svit Popović |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
GIOVANNI DE TOFFOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
144 |
|
Bincoletto Davide |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
147 |
|
Orru Michele |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
33 |
|
DIEGO SCOGNAMIGLIO |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
25.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
216 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
UKR |
25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
218 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
423 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
305 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
393 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
359 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
RICCARDO NERI |
2005 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
143 |
|
Battistella Patrick |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
404 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
441 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
263 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
289 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
431 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
330 |
|
Tai Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
303 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
259 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
299 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
414 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
429 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
262 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
|
|
SVS Simmering |
|
26.84 |
|
|
|
2005 |
AUT |
|
50 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
|
|
Team USA |
|
26.90 |
|
|
|
2003 |
USA |
|
|
|
|
|
|
51 |
203 |
|
Bor Čarman Djuran |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
26.90 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
52 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
|
|
PK Novy Jicin |
|
26.91 |
|
|
|
2006 |
CZE |
|
|
|
|
|
|
53 |
180 |
|
Jackons Spencer |
|
|
Team USA |
|
27.00 |
|
|
|
2007 |
USA |
|
|
|
|
|
|
54 |
59 |
|
DENIS GUARDINI |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
27.04 |
|
|
|
2006 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
269 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
302 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
148 |
|
Tess Giovanni |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
145 |
|
Bidinost Matteo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
56 |
|
ALESSANDRO SCATTOLO |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
374 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
444 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
419 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
416 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
227 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
407 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
201 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
186 |
|
Morris Justin |
2005 |
Team USA |
USA |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
151 |
|
Pezzutto Samuele |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
410 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
184 |
|
Pugh Joseph William |
2009 |
Team USA |
USA |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
237 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
402 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
317 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
344 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
342 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
368 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
172 |
|
Pancoast Simon |
2006 |
Team USA |
USA |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
183 |
|
Skavdahl Matthew |
2005 |
Team USA |
USA |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
228 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
412 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
351 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
55 |
|
MARCO BIANCHI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
214 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
30.95 |
|
|
|
91 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
|
|
Team USA |
|
30.99 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
92 |
49 |
|
DEVIS SICIOV |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
31.27 |
|
|
|
2009 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
61 |
|
DAVID VOROSCIUC |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
243 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
241 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
426 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
295 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
47 |
|
ANDREA BOLDRINI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
52 |
|
BIAGIO BERTAJOLA |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
48 |
|
NICOLA INGROSSO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
36.90 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
229 |
|
Marcel Rozman |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
249 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
240 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
234 |
|
Jakob Zalar |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
257 |
|
Jošt Pogačar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
246 |
|
Nejc Pogačnik |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
256 |
|
Voranc Odar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
57 |
|
ANDREA ABBADESSA |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
445 |
|
Nikola Nasev |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
Margherita Scarpa |
2004 |
Cus Udine Nuoto |
ITA |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
15 |
|
Kateřina Burianová |
2000 |
SK UP Olomouc |
CZE |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
306 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
398 |
|
Nuša Šegel |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
32 |
|
LUCREZIA BISSOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
337 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
399 |
|
Zoja Markač |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
ALICE NASCIMBENI |
2005 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
334 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
279 |
|
Petra Kac |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
267 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
312 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
433 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
23 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
132 |
|
Bidinost Nicole |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
277 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
428 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
224 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
333 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
276 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
313 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
39 |
|
LARA BERTOLDI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
301 |
|
Maša Kovač |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
449 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
223 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
401 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
275 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
142 |
|
Zecchinel Gioia |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
456 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
58 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
|
|
SVS Simmering |
|
30.27 |
|
|
|
2006 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
55 |
179 |
|
Mills Brisa |
|
|
Team USA |
|
30.33 |
|
|
|
2007 |
USA |
|
|
|
|
|
|
56 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
|
|
SVS Simmering |
|
30.50 |
|
|
|
2005 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
57 |
230 |
|
Petra Frelih |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
30.59 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
58 |
13 |
|
Leila Marecek |
|
|
PK Novy Jicin |
|
30.65 |
|
|
|
2009 |
CZE |
|
|
|
|
|
|
59 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
30.80 |
|
|
|
2007 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
400 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
319 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
366 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
451 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
405 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
438 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
411 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
131 |
|
Zanette Annachiara |
1997 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
140 |
|
Marchesin Angelica |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
136 |
|
Ragni Rebecca |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
152 |
|
Rossi Caterina |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
265 |
|
Lara Kunštić |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
60 |
|
AGNESE VERDOLINI |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
209 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
290 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
349 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
287 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
329 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
286 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
44 |
|
EMMA BOMBONATO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
288 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
352 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
42 |
|
MARGHERITA BREMBILLA |
2012 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
375 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
83 |
|
Anna Heaphy |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
225 |
|
Tara Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
293 |
|
Augustina Selan |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
35.77 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
101 |
291 |
|
Lana Čepon |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
35.79 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
102 |
292 |
|
Živa Ambrož |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
36.11 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
103 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
|
|
PK Novy Jicin |
|
36.12 |
|
|
|
2007 |
CZE |
|
104 |
54 |
|
STELLA FRANCO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
36.13 |
|
|
|
2011 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
239 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
247 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
425 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
296 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
258 |
|
Karioka Magdalena Dziedzic |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
255 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
248 |
|
Nina Biadov |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
244 |
|
Eva Mavec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
457 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
15:07.59 |
|
Luka Turk |
1986 |
(SLO) |
Melbourne (AUS) |
3/31/2007 |
|
|
Mladinci |
15:10.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/7/1982 |
|
|
Kadeti |
15:30.74 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/20/1977 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
16:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
16:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
16:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
16:36.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
16:50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
17:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
300 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
17:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
17:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
17:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
17:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
17:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
18:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
18:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
Dominik Bartoš |
1987 |
Akron Sports Club |
CZE |
18:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
18:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
18:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
87 |
|
Calvin DANECEK |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
18:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
18:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
19:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
373 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
19:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
20:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
346 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
238 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
15:07.59 |
|
Luka Turk |
1986 |
(SLO) |
Melbourne (AUS) |
3/31/2007 |
|
|
Mladinci |
15:10.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/7/1982 |
|
|
Kadeti |
15:30.74 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/20/1977 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
16:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
16:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
16:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
16:36.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
16:50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
17:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
300 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
17:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
17:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
17:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
17:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
17:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
18:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
18:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
Dominik Bartoš |
1987 |
Akron Sports Club |
CZE |
18:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
18:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
18:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
87 |
|
Calvin DANECEK |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
18:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
18:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
19:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
373 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
19:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
20:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
346 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
238 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
8:25.68 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
Mladinke |
8:36.92 |
|
Nika Karlina Petrič |
1992 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
8/1/2008 |
|
|
Kadetinje |
8:38.26 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/10/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
9:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
9:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Bianka Vass |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
326 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
372 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
10:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
10:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
10:16.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
10:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
273 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
451 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
10:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
352 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
11:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
456 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
8:25.68 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
Mladinke |
8:36.92 |
|
Nika Karlina Petrič |
1992 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
8/1/2008 |
|
|
Kadetinje |
8:38.26 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/10/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
9:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
9:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Bianka Vass |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
326 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
372 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
10:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
10:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
10:16.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
10:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
273 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
451 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
10:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
352 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
11:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
456 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
2:01.57 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Berlin (GER) |
7/30/2002 |
|
|
Mladinci |
2:04.29 |
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/29/2017 |
|
|
Kadeti |
2:07.41 |
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
5/22/2022 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Vojtěch Netrh |
2002 |
PK Litoměřice |
CZE |
2:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
435 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
2:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
358 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
2:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
361 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
353 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
355 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
146 |
|
Missana Jacopo |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
359 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
393 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Abel Eszenyi |
2005 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
341 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
436 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
342 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
348 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
311 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
148 |
|
Tess Giovanni |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
181 |
|
Jennings Jake |
|
|
Team USA |
|
2:39.00 |
|
|
|
2009 |
USA |
|
32 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
|
|
Kaiserslauterer SK 1911 |
|
2:39.00 |
|
|
|
2010 |
USA |
|
33 |
189 |
|
Harris Jacob |
|
|
Team USA |
|
2:39.00 |
|
|
|
2008 |
USA |
|
34 |
237 |
|
Janez Kunčič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:39.88 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
35 |
422 |
|
Aidan Ermenc |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
2:40.10 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
36 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:41.57 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
37 |
231 |
|
Vid Šumi Branilovič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:46.03 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
38 |
172 |
|
Pancoast Simon |
|
|
Team USA |
|
2:50.00 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
39 |
427 |
|
Miha Polutnik |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
2:51.26 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
40 |
382 |
|
Vid Čujež |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:52.20 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
41 |
243 |
|
Kristjan Krivec |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:54.07 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
42 |
378 |
|
Jakob Brodej |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:54.12 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
43 |
183 |
|
Skavdahl Matthew |
|
|
Team USA |
|
2:55.00 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
44 |
408 |
|
Miha Justin |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
2:57.19 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
45 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:57.60 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
46 |
367 |
|
Gari Klenovšek |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:34.73 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
47 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
|
|
Team USA |
|
|
|
|
|
2005 |
USA |
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:13.37 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
4/26/2009 |
|
|
Mladinke |
2:15.83 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
Kadetinje |
2:15.83 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
334 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
326 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
224 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
274 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
339 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
208 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
134 |
|
Baruzzo Diana |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Rossi Caterina |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
179 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
USA |
2:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
2:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
USA |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
411 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
322 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
318 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
DIEGO SCOGNAMIGLIO |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
440 |
|
Svit Popović |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Bincoletto Davide |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
330 |
|
Tai Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
323 |
|
Iaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
264 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Romanin Roberto |
1980 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
410 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
271 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
184 |
|
Pugh Joseph William |
2009 |
Team USA |
USA |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
404 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
347 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
412 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
186 |
|
Morris Justin |
2005 |
Team USA |
USA |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
351 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
49 |
|
DEVIS SICIOV |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
232 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
241 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
249 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
399 |
|
Zoja Markač |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
156 |
|
Meri Mataja |
2004 |
PK Kantrida |
CRO |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
370 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
337 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
415 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
430 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
398 |
|
Nuša Šegel |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
21 |
|
ALICE NASCIMBENI |
2005 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
277 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
313 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
276 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
333 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
400 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
39 |
|
LARA BERTOLDI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
335 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
360 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
279 |
|
Petra Kac |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
316 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
411 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
320 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
175 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
USA |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
|
|
PK Novy Jicin |
|
37.56 |
|
|
|
2007 |
CZE |
|
40 |
319 |
|
Aleksandra Godec |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
38.35 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
41 |
136 |
|
Ragni Rebecca |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
38.50 |
|
|
|
2009 |
ITA |
|
42 |
174 |
|
Bruhl Emma |
|
|
Team USA |
|
39.00 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
43 |
388 |
|
Tia Perc |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
39.24 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
44 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
|
|
PK Novy Jicin |
|
39.40 |
|
|
|
2007 |
CZE |
|
45 |
293 |
|
Augustina Selan |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
39.87 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
46 |
278 |
|
Julija Puškarić |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
40.09 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
47 |
405 |
|
Zarja Jagodnik |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
40.40 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
48 |
292 |
|
Živa Ambrož |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
41.58 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
49 |
434 |
|
Taja Starc |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
41.99 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
50 |
43 |
|
ILENIA BRUNORI |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
46.51 |
|
|
|
2011 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
54 |
|
STELLA FRANCO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
294 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
248 |
|
Nina Biadov |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
242 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
3:50.28 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
6/24/2017 |
|
|
Mladinci |
3:52.55 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/5/1982 |
|
|
Kadeti |
3:58.23 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/18/1977 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
354 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
3:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
305 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
259 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
4:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Filip Kuruzović |
2003 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
4:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
414 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
147 |
|
Orru Michele |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
4:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
4:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
300 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
4:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
4:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
4:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
308 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
410 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
407 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
4:36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
348 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
170 |
|
Dominik Bartoš |
1987 |
Akron Sports Club |
CZE |
4:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
4:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
5:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
227 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
5:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
269 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
238 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
307 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
5:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
53 |
|
DARIO FARINELLI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
5:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
2005 |
Team USA |
USA |
5:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
281 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
184 |
|
Pugh Joseph William |
2009 |
Team USA |
USA |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
311 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
212 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
5:59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
228 |
|
Lovro Terseglav |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
6:55.22 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
46 |
309 |
|
Ul Denša |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2004 |
SLO |
|
47 |
324 |
|
Nevan Vimos Kocbek |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:06.35 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Vichy Val dAllier (FRA) |
7/3/2016 |
|
|
Mladinke |
4:11.36 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/29/2017 |
|
|
Kadetinje |
4:15.54 |
|
Sara Račnik |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
7/26/2017 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
267 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
4:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
230 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
275 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
327 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
4:50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
4:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
335 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
4:58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
133 |
|
Cerne Sveva |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
5:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
273 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
282 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
283 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
288 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
425 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
7:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
343 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Johan Bernard Reinier Schwietert |
1997 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
NED |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Adi Mešetović |
1997 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
51.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
354 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
435 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
52.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
446 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
440 |
|
Svit Popović |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
53.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
ANDREAS BUSETTO |
2001 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Biasin Filippo |
2002 |
Rari Nantes Florentia |
ITA |
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
29 |
|
LUCA BELVIGLIERI |
2000 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
54.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
33 |
|
DIEGO SCOGNAMIGLIO |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
393 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
359 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
259 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Battistella Patrick |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
56.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
358 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
303 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
170 |
|
Dominik Bartoš |
1987 |
Akron Sports Club |
CZE |
56.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
299 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
441 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
289 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
262 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
436 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
302 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
437 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
59.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
59 |
|
DENIS GUARDINI |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
|
|
PK Novy Jicin |
|
1:01.12 |
|
|
|
2006 |
CZE |
|
45 |
439 |
|
Gal Rogelj |
|
|
Športno društvo Riba |
|
1:01.21 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
46 |
198 |
|
Juš Posnjak |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:01.41 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
47 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
|
|
PK Novy Jicin |
|
1:01.45 |
|
|
|
2007 |
CZE |
|
48 |
56 |
|
ALESSANDRO SCATTOLO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:01.53 |
|
|
|
2006 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
181 |
|
Jennings Jake |
2009 |
Team USA |
USA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
350 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
148 |
|
Tess Giovanni |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
145 |
|
Bidinost Matteo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
150 |
|
Zambon Filippo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
402 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
61 |
|
DAVID VOROSCIUC |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
151 |
|
Pezzutto Samuele |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
232 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
317 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
281 |
|
Žiga Komar Pucelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
184 |
|
Pugh Joseph William |
2009 |
Team USA |
USA |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
214 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
233 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:08.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
183 |
|
Skavdahl Matthew |
2005 |
Team USA |
USA |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
172 |
|
Pancoast Simon |
2006 |
Team USA |
USA |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
55 |
|
MARCO BIANCHI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
351 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
50 |
|
TOMMASO SARDELLI |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
49 |
|
DEVIS SICIOV |
2009 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
426 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
241 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
2005 |
Team USA |
USA |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
52 |
|
BIAGIO BERTAJOLA |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
47 |
|
ANDREA BOLDRINI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
48 |
|
NICOLA INGROSSO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
236 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
235 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
249 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
240 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
229 |
|
Marcel Rozman |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
234 |
|
Jakob Zalar |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
246 |
|
Nejc Pogačnik |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
257 |
|
Jošt Pogačar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
54.26 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Oran (ALG) |
7/5/2022 |
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
370 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
356 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
398 |
|
Nuša Šegel |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Kateřina Burianová |
2000 |
SK UP Olomouc |
CZE |
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
280 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
267 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
1:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
312 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
1:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
23 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
1:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
21 |
|
ALICE NASCIMBENI |
2005 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
333 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
35 |
|
EVELYN ERHAN |
2008 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
315 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
276 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
277 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
345 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
132 |
|
Bidinost Nicole |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
230 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
409 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
32 |
|
LUCREZIA BISSOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
433 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
206 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
275 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
401 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
142 |
|
Zecchinel Gioia |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
106 |
|
Bianka Vass |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
443 |
|
Nika Pija Tevž |
2002 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
339 |
|
Hana Bele |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:06.02 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
55 |
133 |
|
Cerne Sveva |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
1:06.50 |
|
|
|
2008 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
56 |
39 |
|
LARA BERTOLDI |
|
|
Fondazione Bentegodi Verona |
|
1:06.58 |
|
|
|
2006 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
57 |
438 |
|
Alma Hribar |
|
|
Športno društvo Riba |
|
1:06.89 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
58 |
274 |
|
Kaja Predalič |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:06.91 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
59 |
179 |
|
Mills Brisa |
|
|
Team USA |
|
1:06.99 |
|
|
|
2007 |
USA |
|
|
|
|
|
|
60 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:07.22 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
61 |
44 |
|
EMMA BOMBONATO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:07.31 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
175 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
USA |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
442 |
|
Ana Jelovšek |
1984 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
60 |
|
AGNESE VERDOLINI |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
396 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
343 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
400 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
286 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
329 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
319 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
288 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
287 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
131 |
|
Zanette Annachiara |
1997 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
138 |
|
Pivetta Sofia |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
282 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
83 |
|
Anna Heaphy |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
42 |
|
MARGHERITA BREMBILLA |
2012 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
293 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
278 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
292 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
43 |
|
ILENIA BRUNORI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
291 |
|
Lana Čepon |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:20.46 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
97 |
239 |
|
Mia Kocijančič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:20.68 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
98 |
434 |
|
Taja Starc |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:20.86 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
99 |
54 |
|
STELLA FRANCO |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:21.74 |
|
|
|
2011 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
247 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
294 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
425 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
255 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
242 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
248 |
|
Nina Biadov |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
258 |
|
Karioka Magdalena Dziedzic |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
244 |
|
Eva Mavec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:57.05 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Rio de Janeiro (BRA) |
8/8/2016 |
|
|
Mladinci |
2:02.04 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Györ (HUN) |
12/17/2020 |
|
|
Kadeti |
2:04.78 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
2:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
2:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Alexander Kraberger |
2004 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Calvin DANECEK |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:10.49 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
Mladinke |
2:15.72 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/11/2015 |
|
|
Kadetinje |
2:15.72 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/11/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
430 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
415 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
313 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
337 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
140 |
|
Marchesin Angelica |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
343 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
278 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
284 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
3:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Vojtěch Netrh |
2002 |
PK Litoměřice |
CZE |
1:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
EDDY SINARDI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Bincoletto Davide |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
303 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
353 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
RICCARDO NERI |
2005 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
31 |
|
GIOVANNI DE TOFFOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
355 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
ANDREA ABBADESSA |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
437 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
98 |
|
Abel Eszenyi |
2005 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
341 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
196 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
262 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
407 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
350 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
439 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
237 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
367 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
422 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
307 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
61 |
|
DAVID VOROSCIUC |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50 |
|
TOMMASO SARDELLI |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:29.64 |
|
|
|
2009 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
404 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
228 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
235 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
426 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
240 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
229 |
|
Marcel Rozman |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
48 |
|
NICOLA INGROSSO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
246 |
|
Nejc Pogačnik |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
234 |
|
Jakob Zalar |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
257 |
|
Jošt Pogačar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
156 |
|
Meri Mataja |
2004 |
PK Kantrida |
CRO |
1:10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
356 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
339 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
EVELYN ERHAN |
2008 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Petra Dedić |
2007 |
PK Kantrida |
CRO |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
409 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
273 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Ortone Noemi |
2004 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
179 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
USA |
1:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
396 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
287 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
405 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
285 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Baruzzo Diana |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
283 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
434 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
239 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
255 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
247 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
242 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
258 |
|
Karioka Magdalena Dziedzic |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
244 |
|
Eva Mavec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
56 |
|
ALESSANDRO SCATTOLO |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Adi Mešetović |
1997 |
Plivačkog kluba “Borac” Banja Luka |
BIH |
24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
215 |
|
Johan Bernard Reinier Schwietert |
1997 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
NED |
24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
ANDREAS BUSETTO |
2001 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
435 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
LUCA BELVIGLIERI |
2000 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
33 |
|
DIEGO SCOGNAMIGLIO |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
358 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
272 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
305 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
263 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
361 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
162 |
|
Alexander Kraberger |
2004 |
Sc Hakoah |
AUT |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
289 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
330 |
|
Tai Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
414 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
62 |
|
RICCARDO NERI |
2005 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
441 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
299 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
302 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
57 |
|
ANDREA ABBADESSA |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
342 |
|
Svit Pavešič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
29.90 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
33 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
29.97 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
34 |
198 |
|
Juš Posnjak |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30.06 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
35 |
382 |
|
Vid Čujež |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.43 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
36 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
|
|
PK Novy Jicin |
|
30.87 |
|
|
|
2006 |
CZE |
|
37 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.90 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
38 |
379 |
|
Domen Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
31.17 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
39 |
380 |
|
Tian Zupanič |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
31.31 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
40 |
173 |
|
Brewer Owen |
|
|
Team USA |
|
31.50 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
41 |
422 |
|
Aidan Ermenc |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
31.61 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
42 |
196 |
|
Tilen Maček |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
31.68 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
43 |
378 |
|
Jakob Brodej |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
32.10 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
44 |
412 |
|
Andraž Cencelj |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
32.28 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
45 |
402 |
|
Val Viler |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
32.37 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
46 |
347 |
|
Jan Marjanovič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
32.56 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
47 |
227 |
|
Anže Lužnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
33.24 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
48 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
|
|
Team USA |
|
33.50 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
49 |
317 |
|
Urban Zimic |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
33.59 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
50 |
231 |
|
Vid Šumi Branilovič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
33.71 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
51 |
145 |
|
Bidinost Matteo |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
33.90 |
|
|
|
2007 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
52 |
183 |
|
Skavdahl Matthew |
|
|
Team USA |
|
34.50 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
|
|
|
|
|
53 |
238 |
|
Nejc Maher |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
34.53 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
54 |
416 |
|
Mark Anej Lapuh |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
34.70 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
55 |
186 |
|
Morris Justin |
|
|
Team USA |
|
34.90 |
|
|
|
2005 |
USA |
|
|
|
|
|
|
56 |
172 |
|
Pancoast Simon |
|
|
Team USA |
|
35.00 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
|
|
|
|
|
57 |
281 |
|
Žiga Komar Pucelj |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
35.70 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
58 |
383 |
|
Julijan Pevec |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
36.06 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
59 |
214 |
|
Bor Skok |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
36.32 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
60 |
233 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
37.32 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
61 |
243 |
|
Kristjan Krivec |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
37.37 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
62 |
47 |
|
ANDREA BOLDRINI |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
38.75 |
|
|
|
2011 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
177 |
|
Dauck Harrisson |
2011 |
Team USA |
USA |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
55 |
|
MARCO BIANCHI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
52 |
|
BIAGIO BERTAJOLA |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
306 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Kateřina Burianová |
2000 |
SK UP Olomouc |
CZE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
94 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
433 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
224 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
312 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
32 |
|
LUCREZIA BISSOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
274 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
ALICE NASCIMBENI |
2005 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
315 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
280 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
208 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
132 |
|
Bidinost Nicole |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
327 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
345 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
142 |
|
Zecchinel Gioia |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
141 |
|
Tondat Daisy |
2003 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
32.50 |
|
|
|
37 |
301 |
|
Maša Kovač |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
32.65 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
38 |
160 |
|
Veronika Anders |
|
|
Sc Hakoah |
|
32.70 |
|
|
|
2001 |
AUT |
|
39 |
6 |
|
Adela Zurkova |
|
|
PK Novy Jicin |
|
32.70 |
|
|
|
2006 |
CZE |
|
40 |
279 |
|
Petra Kac |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
32.79 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
41 |
438 |
|
Alma Hribar |
|
|
Športno društvo Riba |
|
32.89 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
42 |
135 |
|
Narduzzi Sirja |
|
|
UISP Nuoto Cordenons |
|
32.90 |
|
|
|
1997 |
ITA |
|
43 |
265 |
|
Lara Kunštić |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
32.92 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
44 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
|
|
Fondazione Bentegodi Verona |
|
33.10 |
|
|
|
2007 |
ITA |
|
45 |
316 |
|
Minea Ðešević |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
33.17 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
46 |
400 |
|
Manca Švonja |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
33.29 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
47 |
360 |
|
Pia Ovijač |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
33.36 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
48 |
106 |
|
Bianka Vass |
|
|
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
|
33.38 |
|
|
|
2008 |
HUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
401 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
343 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
137 |
|
Ortone Noemi |
2004 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
58 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
442 |
|
Ana Jelovšek |
1984 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
131 |
|
Zanette Annachiara |
1997 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
140 |
|
Marchesin Angelica |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
329 |
|
Neža Stojković |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
34.58 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
60 |
286 |
|
Marija Grm |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
35.39 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
61 |
386 |
|
Pia Krajinović |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.48 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
62 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.51 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
63 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
138 |
|
Pivetta Sofia |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
152 |
|
Rossi Caterina |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
60 |
|
AGNESE VERDOLINI |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
83 |
|
Anna Heaphy |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
291 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
318 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
42 |
|
MARGHERITA BREMBILLA |
2012 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
800m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
7:54.58 |
|
Luka Turk |
1986 |
(SLO) |
Melbourne (AUS) |
3/27/2007 |
|
|
Mladinci |
8:04.45 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/7/1982 |
|
|
Kadeti |
8:16.55 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/20/1977 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
8:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
8:42.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
8:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
8:52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
8:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
9:22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
10:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
800m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
7:54.58 |
|
Luka Turk |
1986 |
(SLO) |
Melbourne (AUS) |
3/27/2007 |
|
|
Mladinci |
8:04.45 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/7/1982 |
|
|
Kadeti |
8:16.55 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/20/1977 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
8:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
8:42.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
8:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
8:52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
8:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
9:22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Zsombor Deményi |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
9:57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
10:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|