Program for 46. MM Telekom 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
306 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
1:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Kateřina Burianová |
2000 |
SK UP Olomouc |
CZE |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Marijana Jelic |
2004 |
SV Spittal |
AUT |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
433 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
280 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
1:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
224 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
421 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
142 |
|
Zecchinel Gioia |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
EMMA BOMBONATO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
134 |
|
Baruzzo Diana |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
365 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
455 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
175 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
USA |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
58 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
364 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
|
|
Team USA |
|
1:32.90 |
|
|
|
2009 |
USA |
|
40 |
191 |
|
Donovan Callaway |
|
|
Team USA |
|
1:40.00 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
41 |
363 |
|
Teja Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
42 |
352 |
|
Lara Pavlič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
43 |
362 |
|
Pia Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|