Program för 46. MM Telekom 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:10.49 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
Mladinke |
2:15.72 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/11/2015 |
|
|
Kadetinje |
2:15.72 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/11/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
430 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Siena Ancona |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
415 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
313 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Romanin Aurora |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
337 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
140 |
|
Marchesin Angelica |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
343 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
278 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
284 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
3:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|