Program för Sundsvall TYR Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 okt 2022 till den 2 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Flickor 12 år och yng
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Autumn Freja Newsham |
2011 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Ida Nilsson Bergström |
2012 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Alexandra Bonatou |
2011 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Flickor 12 år och yngre |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
0 |
|
Ellen Wåglöf |
2012 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Elsa Eriksson |
2011 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Agnes Sandén |
2011 |
SUNDSVALL |
56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Ida Ericsson |
2010 |
SUNDSVALL |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Astrid Hägg |
2010 |
SUNDSVALL |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Ebba Åberg |
2011 |
SUNDSVALL |
48.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Ellen Karlsson |
2011 |
HÄRNÖSAND |
56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Ronja Överhem |
2012 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Lisen Bergman |
2010 |
HÄRNÖSAND |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
9 |
|
Celeste Strandberg |
2012 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Flickor 12 år och yngre |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
0 |
|
Miranda Viksten |
2010 |
SUNDSVALL |
46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Felicia Tillander |
2011 |
SK ÄGIR |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Tilde Carlsson |
2010 |
SUNDSVALL |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Molly Hammarstedt |
2011 |
SUNDSVALL |
34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Li Hansson Wilhelmsson |
2010 |
SK ÄGIR |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Theya Ericsdotter |
2010 |
SUNDSVALL |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Antouaneta Bonatou |
2010 |
SUNDSVALL |
45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
9 |
|
Frida Olofsson |
2011 |
SK ÄGIR |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-01 09:04:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|