Program for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Hrbtno Moški |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
153 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
241 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
284 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
298 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
1:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
262 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
118 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
114 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
363 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
21 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
125 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
123 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
226 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
276 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
53 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
46 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
366 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
181 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
179 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
124 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
300 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
9 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
155 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
223 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
95 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
168 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
115 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
122 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
7 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
55 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
368 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
52 |
|
Andraž Kraševec |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
332 |
|
Matej Ramčilović |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
358 |
|
Ivan Hrytsenko |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
UKR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
227 |
|
Martin Fošnarič |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
45 |
247 |
|
Rene Povšič |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
46 |
249 |
|
Mark Oberstar |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
47 |
371 |
|
Taj Zupančič |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
Dodatno EXT |
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-17 08:31:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|